2737
2734
عنوان

قرمه سبزی

220 بازدید | 21 پست

قرمه سبزی گذاشته بودم یکم تلخ شده بود،زیادم سبزی‌ش رو سرخ نکرده بودم،علت چی میتونه باشه.کدوم سبزی زیاد باشه تو قرمه سبزی تلخ میشه؟ممنون راهنمایی کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شنبلیله حتما زیاد بوده

سبزی خشک سرخ کردی یاسبزی تازه

تجربم به دخترایی میگم که هنوز ازدواج نکردن تصمیم خیلی سختیه حرف یه عمر زندگیه نگین به پدرومادر شما نمیفهمید،نگین خودمون بهتر میدونیم؛نگین ماعاشق هم هستیم،سرشون داد نزنین ،قهر نکنین بدونید اونا پدرومادرن بهتر میدونن اگه راضی نیستن بااون شخص ازدواج نکنید چون دوران عاشقی کوتاه بعدا میفهمید که اون شما بودین که نمیفهمیدید اون وقت دیگه دیره کاش زندگی دنده عقب داشت🥺😭😭😭
اره یعنی واسه لیمو عمانی‌.لیمو عمانی هم از اینایی که نصف شده است‌و بسته بندی شده.اون هسته های لیمو ع ...

احتمالا به خاطر اون بوده

دفعه بعد نریز دقت کن ببین تلخ میشه یا نه

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2740

گلم همسر من دو ماهه نیومده خونه ۲۵۰ میلیون هم پول گرفته از ما به بهانه کار تو شرکت پتروشیمی من فکر میکنم مثل برادر شما گیر افتاده نه آدرس میده نه لوکیشن فقط خودش زنگ میزنه هر از چند گاهی نمی‌دونم چیکار کنم با دوتا بچه میخواستم از شما اطلاعات بگیرم به شما چی گفته برادرتون

گلم همسر من دو ماهه نیومده خونه ۲۵۰ میلیون هم پول گرفته از ما به بهانه کار تو شرکت پتروشیمی من فکر م ...

برو حساباشو ببند شاید بیاد 

داداش منم هفت ماهه رفته حساباشو بستیم اومد ولی چه فایده نتونستیم قانعش کنیم باز رفت 

یهویی هم رف مگرنه شده بود به زور نگهش میداشتیم😔

برو حساباشو ببند شاید بیاد  داداش منم هفت ماهه رفته حساباشو بستیم اومد ولی چه فایده نتونستیم ق ...

گلم مگه من میتونم حساباش رو ببندم؟ به داداشت حقوق میدن؟ شوهر من این ماه بهش شیش میلیون حقوق دادن

گلم مگه من میتونم حساباش رو ببندم؟ به داداشت حقوق میدن؟ شوهر من این ماه بهش شیش میلیون حقوق دادن

شمارو نمیدونم ولی حسابای داداشمو مامانم رفت کاراشو کرد نامه هماهنگی برا تمام بانکها گرفت حساباشو بست

تاقبل این که بیاد خونه همیشه میگفت تو تبریز تو یه کارخونه تجهیزات پزشکی کار میکنه ماهی 15تومن حقوقشه 

اولاش باورمون شده بود 

دیگه وقتی بهش گفتیم ادرس بده میخواییم بیاییم پیشت ،ادرس نداد بهمون همش مارو میپیچوند

فهمیدیم تو شرکتای هرمی کار میکنه

خودشم وقتی اومده بود خونه گف تو شرکتای هرمی کار میکنه

اتفاقا ازش پرسیدیم درامدت چقده 

فقط گفت شاید الان درامدی نداشته باشم ولی بعدا اقای خودم میشم

2706