2733
2734

چیکار کنم مهربون نباشم هرکاری میکنم نمیتونم

بخاطر همین مهربون بودنم نادان خیال بد کرد مورد توهین تهمت قرار گرفتم!!!

سر سنگین باشین . تا چند وقت با طرف مقابل شوخی نکنین که احساس صمیمیت کنه . کلا بد بودن بهتره

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهربون بودن با ضعیف و توسری خور بودن فرق میکنه

من صداش میکنم ابد من...یعنی به من ختم میشه!یعنی به هم ختم میشیم؛)..هرچی که بشه ،حتی اگه روز ها باهم قهر باشیم و از هم دلخور ؛حتی که بدترین دعواهارو باهم داشته باشیم،حتی اگه از هم دلشکسته باشیم باز هم آخرش به هم ختم میشیم ابد من !! یعنی مهم نیست چی پیش بیاد و چی بشه من همیشه کنارتم♥️🌌       _شد کاربری چهارم.
اصلاً ربطی به مهربون بودن و نامهربون بودن نداره شما ازکسی انتظار نداشته باش درست میشه 

من مه انتظار جبران نداشتم ندارم

ولی توقع همینمه راحت توهین کنن تهمت بزنن اصلااااا ندارم

تو ذات قشنگ خودتو تغییر نده هستن آدمایی ک لایق ذاتت باشن اونایی ک نالایقن رو ولشون کن 

ای بابا تا الان لایق ندیدم که هیچ اجازه تهمت توهین هم میدن از کار نیکی که براشون انجام دادی

2706