2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه یه نوع احترامه ولی خب تمیزیه دیگ از نظر من

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

ببین هیچ چیزی در ماه صفر گناه نیست .مثلا اهنگ گوش دادن مو کوتاه کردن حتی عقد و عروسی . ولی این دوماه ماه عزای اهل بیت هست و این یه احترامی هست که به اهل بیت گذاشته میشه که کارهایی که مبنای شادی داره انجام ندیم . این یه کار دلی هست . 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

کلا ماه صفر سنگین خب نی خیلی اتفاقا ممکنه بیوفته با چشم دیدم حالا چرا نمیدونم خود پیامبرم گفته این ماه صدقه بدید قران بخونید تا بلا دف بشع

ولی کوتاهی مو رو چیزی نشنیدم 

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍

بزرگترین مرجع پاسخگوئی به سؤالات و شبهات دینی

⭕️ارسال سؤال:

1️⃣اپلیکیشن پاسخگو

📱mmps.ir/app

2️⃣وب پاسخگو

🌐

3️⃣پاسخگویی تلفنی:

☎️ 096400

🔵 ایتا🔻روبیکا🔻بله🔻گپ🔻سروش

🆔 @pasokhgoo