2733
2734
عنوان

کسانی که خودشون رب درست میکنن بیان

645 بازدید | 61 پست

سلام من دیروز رب درست کردم برای اولین بار بعد دیشب زیرشو خاموش کردم الان اومدم بریزم تو ظرف دیدم اب انداخته. چیکار کنم دوباره بجوشونم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم روغن هم بریز داخلش اگ اب داشته باشه خراب میشع من رب پارسال هنوز دارم استفاده میکنم 

🇵🇸بچه های بیگناه معصوم نباید جنگ رو ببینن نباید ارزوی خواب راحت و خنده و بازی داشته باشن لطفا لطفا لطفا  دعا کنید براشون 😭                    اونجایی که شاعر میگه!چال گونه خال لب گیسو کمند ابرو کمان دقیقا منو توصیف کرده😊😂 کاربری نهم😐 شهریار اسمی هست که میخام روی پسرم بذارم😍تصمیم دارم اینبار سرم تو لاک خودم باشع😂 میخام از غذاهام و جاهای دیدنی شهرم و خوراکیام و تفریحاتم  تاپیک بزنم 😉 22سالمه و 7ساله متاهلم خداروشکر بابت بودن همسرم😍 دعا کنید ب زودی مامان شم 🥺
2728

مامانم و پیرزنای همسایه میگن اگر گورجه رو ببری با دستگاه اب بگیری اون رب آب میندازه

یا شایدم خوب خشک نکردی

😐سوسیسکالباسم.😁به کوری چشم اونایی ک از من بدشون میاد،هربار تعلیق بشم دوباره میام😆بسوززززز😛
2738
مامانم و پیرزنای همسایه میگن اگر گورجه رو ببری با دستگاه اب بگیری اون رب آب میندازه یا شایدم خوب خش ...

ما با دست😫 اینکارو میکنیم اب میگیریم

😐سوسیسکالباسم.😁به کوری چشم اونایی ک از من بدشون میاد،هربار تعلیق بشم دوباره میام😆بسوززززز😛
2706