2737
2734

اگه ۲ ماه پیش تصادف کرده باشین و ستون فقرات آسییب دید و عمل شده باشین  و نخاعتون آسیب دیده باشه و دو تا کف پاتون حس نداشته باشه و درگیر فیزیوتراپی باشین و دکتر و با واکر راه برین

یک خواهر هم داشته باشین ۳ سال عقد باشه و هر بار به یک بهانه عروسی نمیگرفت 

۲۰ روز دیگه عروسی باشه 

یک ۱۰ روزی از عمل گذشته بود که گفت آخر شهریور میخوام عروسی کنم 

خیلی بهش التماس کردم تو که تا حالا نکردی حداقل ۲ ماه صبر کن که من خوب بشم گفت که نمیتونم به خاطرت صبر کنم و عقب بندازم 

انشالله به سلامتی برگزار بشه 

از یک طرف خیلی برنامه داشتم برای عروسی و خیلی ناراحتم از طرف دیگه سخته برام با واکر برم تو جمعیت زیاد به خاطر واکر و پام هنوز خوب نمیتونم راه برم دلم نمیخواد شرکت کنم 

راستی دکتر زیاد نشستن رو برام ممنوع کرده

به نظر شما چه کار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مبارك خواهرت باشه ، بالاخره صبر اونم تموم شده از بابت عقد طولاني مدت

جلسات فيزيوتراپي رو كامل برو ، براي عروسي هم برو يكي دو ساعت بمون و قبل از اذيت شدن برگرد

يادت باشه سلامتي تو خيلي مهمه و بايد مراقب سلامتيت باشي

//   کِـی به انداختن ِ سنگ پیاپی در آب ، ماه را میشود از حافظه ی آب گرفت !؟ // p 650

به نظر من نیم ساعت ۴۰ دقیقه بشین و برو خونت

و اینکه ناراحت هم نباش ممکنه پروسه درمانت تا ۵ ۶ ماهم طول بکشه اون موقع هرروز بهت غر میزد

انشالله سریع سرپا میشی

دیبی جان من پگاهم ؛ اگر با کاربری دیگه هستی پیام بده دلم برات تنگ شده):

حق با خواهرته بذار جشن اش بگیره البته ک‌دست اون نیست شرایط شوهرش و خونه و مراسمات و اینام هستند ک باید به اونام فکر کنه و تنها جیزی ک نمیتونه بهش فکر کنه بعد سه سال عقد عمل شماست 

اصلا شاید بارداره 

2740

وای خدا رو شکر که فقط حس کف پات رفته و خدای نکرده مشکل بزرگ تر پیش نیومده. 

به نظر من یه بخشی از مراسم رو برو. مثلا اگر عقد دارند اولش فقط عقدش رو برو. یا اگر فقط عروسیه دیرتر برو فقط برای قسمت شام و آخرش هم زود برو خونه. در حدی که خواهرت رو توی لباس عروس ببینی و با هم عکس بگیرید.