2733
2739

سلام خانم های عزیز ما ۴ ساله عروسی کردیم همش مستجر هستیم همش از خدا میخوام خونه از خودم داشته باشم ....شماها چجوری خونه دار شدید 

همه طلاهامو دادم برا پول پیش خونه و الان ماهی ۲ونیم فقط کرایه میدیم بجز قسطا یه دعا یا نذری ک جواب گرفتید به منم بگید انجام بدم 

ارزوم یه خونس با همسرم زندگی کنیم ❤

۲۸وصفر یه نمتز و یه سری اعمال داره 

تو اطرافیان من چند مورد نتیجه گرفتن

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۸وصفر یه نمتز و یه سری اعمال داره  تو اطرافیان من چند مورد نتیجه گرفتن

چه امضایی❤️❤️👍👍

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2728

اول با کلی قرض و وام یه زمین خریدیم بعد مدتی فروختیم یه خونه کوچیک و فرسوده خریدیم مدتی اونجا بودیم فروختیم یه زمین جای خوب خریدیم وام مسکن روستایی گرفتیم و ساختیم تنها با وام نه با کلی قرض و وام دیگه و کمک پدر همسرم که خیلی نبود ولی خب کمکی بود

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

یه زمین همسرم دوران مجردی گرفته بود تا سقف کار کرد 

بعد ازدواج یه خونه ۴۰۰ تومن خریدیم با وام و کرایه دادن..

خونه ای که تا سقف کار شده بود رو فروختیم ... تو مرکز استان یه خونه نیمه کاره خریدیم البته اطراف شهر..

این خونه دومیو بفروشیم میریم اونو ساخت میکنیم 

پس سرمایه قبلی هم اثر داشت 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
منم شنیدم ولی یادم نیست 

تو نت سرچ کن میاد 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2740
چه امضایی❤️❤️👍👍

امضای خودتونم که حقه👌👌