2752
2734
عنوان

شوهرم نمیزاره کار کنمممم

336 بازدید | 43 پست

منو همسرم همکار بودیم حالا نمیزاره کار کنم میگه تو اگه ده میلیون حقوقته همرو خرج میکنی اگ کارهم نکنی چیزی خرج نمیکنی پس کار نکن من عادت به خرجی گرفتن ندارم مثلا لباس بخوام نمیگم بهش و الان نمیدونم چیکا کنم این سرکار نرفتنه داره بیشتر میشه در حدی ک وای جای نرو کسی نبینتت همش خونه باش درهم قفل میکنه میره سرکار

یه راست ببرش پیش روانشناس 😐

تنهایی ام را شیر خواهم داد                                                       اوضاع را تغییر خواهم داد.                        اندامی از اندوه می سازم.                                                            با قوز پشتم کوه می سازم.                          باید که جلاد خودم باشم.                                                           تفریق اعداد خودم باشم :)                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اگر موقع عقد شاغل بودن از نطر قانونی نمیتونه مانعت بشه

بهونه میاره که من اذیت میشم چه نیازه به کار چی میخوای من میگیرم دیگ ازین حرفا همش هم میگ خب برو کار پیدا میکنم یه عیبی در میاره میگ ن

2706