2733
2734
عنوان

رابطه قبلی همسرم همچنان همراهشه

228 بازدید | 10 پست

یک خانمی به مدت ۴سال همکار و شریک کاری همسرم بوده ایشون گویا علاقه مند بوده و منتظر بوده رابطه کاری نتایج دیگه ای داشته باشه بارها ازش خواسته دیگه تماس نگیره ولی ایشون به بهونه های مختلف بیمه ماشین خرابی وسایل موارد کاری گذشته تماس میگیره من نمیدونم کیو این وسط مقصر بدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسرت بی شک مقصره ی بار خیلی جدی خانم رو با شما روبرو کنه تا طرف بفهمه زن داره

واقعا منم نظرم اینه میبینم بهش میگ زنگ نزن یا به من ربطی نداره ولی انگار جوریه که طرف حس میکنه در همیشه براش بازه و ادامه میده

اینجا باید همسرتون قاطع و صریح برخورد کنه

شاهد بودم خیلی قاطع برخورد کرده ولی نمیدونم چه چیز دیگ ای هست که تمومی نداره هرچند میگه هیچ چیزی یا حسی به طرف نداده اون خانم خیال پردازی کرده

دفعه بعدی زنگ زد گوشی رو بردار و خودت یه حال اساسی بهش بده،ولی مقصر شوهرت اگر سفت و سخت باهاش رفتار می‌کرد اونم خودشو جم می‌کرد معلومه شوهرت با دست پس میزنه با پا پیش اونم بلا تکلیف مونده و میگه بزار ببینم حالا چی میشه،شوهرت باید تکلیف خودشو با روابط گذشته روشن کنه باهاش با ملایمت رفتار نکن

واقعا منم نظرم اینه میبینم بهش میگ زنگ نزن یا به من ربطی نداره ولی انگار جوریه که طرف حس میکنه در هم ...

سعی کن حضورتو پر رنگ کنی عزیزم یا زمان تلفن زدن یکی دو مرتبه شما جواب بده و بگو دستش بنده بفرمایید تا بهشون بگم روی بد نشون نده فقط مقتدر باش یا همسرت سعی کنه اشناتون کنه تو ی دورهمی جایی باید حضور شما رو درک کنه

دفه بعد شما بردار، بگو این شماره دیگه دست منه، و نگو که زنش هستم، متلا یه آدم غریبه هستی

خب میره محل کارش هرکاری بگی کردم انگار ته همه چی میگی مشکلی نداره اصلن زن داشته باشه به امید اینه که یه روز شرایط عوض بشه