2733
2739
عنوان

سوال در مورد لیزر موهای زائد

921 بازدید | 9 پست
سلام دوستان قصد دارم موهای پشت لب و پیشونیمو لیزر کنم اما نمی دونم رشدشون چقدر باشه که برم چون الان بلند شده خجالت می کشم ولی یه سریا هم در نیومدن باید همشون در بیاد که برم؟بعد لیزر جاش زخم میشه؟
سلام خانمی یه دوهفته ایی تیغ بزن تا تمامی موهاش در بیاد بعدشم 3روز مونده به لیزر باید تیغ بزنی
نه زخم نمی شه ولی من یکبار کرج رفتم خیلی گرون گرفت و آی سوخت ،آی سوخت که نگو تا حالا چنین سوزسی حس نکرده بودم
ولی دوستام تهران اومده بودند هم قیمتش مناسب تر بود ومی گفتن که یخ می زارن جاش تا زیاد سوزشش رو حس نکنی
چه " بی حساب " می بخشی و چه " با حساب " تسبیح ات می گویم ! (الله اکبر 34مرتبه ، الحمدلله 33مرتبه ، سبحان الله 33 مرتبه )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

لیزر موهای زاید آقایان و بانوان 
 تزریق ژل و هایفوتراپی  در کلینیک پوست و لیزر ادونیس

پلاسماجت در کلينيک پوست و لیزر ادونيس
قيمتهاي پلاسماجت براي نواحي مختلف :
بلفاروپلاستي 450 هزار تومان
رفع چروک زير و کنار چشم 350 هزار تومان
رفع خطوط بالا و دور لب 250 هزار تومانساعات کاري ؛ شنبه الي پنجشنبه ساعت 10-19

تلفن جهت هماهنگي 86110844-86110849 – 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واح

کلینیک لیزر مو که من رفته بودم سمت غربه ستارخان. ازش راضی هستم . کلینیک دکتر هنرور. هم کارشون رو خوب بلدند هم قیمت هاشون خیلی خوبه. دکتر انجام میده خودش هم. میتونید یه زنگ بزنید بهشون. من آدرس سایتشون رو براتون میزارم میتونید برای لیزر موهای زائد بهشون زنگ بزنین. البته خدمات دیگه ای هم دارند.

کلینیک لیزر موهای زائد دکتر هنرور