2737
2739
عنوان

امشب خیلی ناراحتم

333 بازدید | 14 پست

امروز برامون یه ابلاغیه اومد درباره پرونده برادرم،که پرونده‌ش رو منع تعقیب زدند،برادرم نزدیک یک ساله به بهانه کار دولتی درگیر شرکتی هرمی گلدکوئست شده.پارسال این موقع کربلا بود،الان معلوم نیست کجاست،دعا کنید به حق این روزها و شب‌ها یا اونا یجوری برادرم رو ول کنند بیاد خونه یا خودش بفهمه و خودش رو از اونجا نجات بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه اینکه خودش سرش ب سنگ بخوره و فرار کنه و گر ن ول نمیکنن

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
2728
الان بمن کلی تهمت دروغ گویی زدن منم میگم از کجا بدونم راست بگی شاید دروغ میگی شب جمعه میخای پر بازدی ...

عجب

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
وای خداکمکش کنه عزیزم پسر دایی مامانم رفته بود میگفت بزور نگهمون داشته بودن دارو بهمون میدادن همش خ ...

حوب ادم خواب الود رو براي چي ميخواستن؟

مگه نه اينكه كسايي رو ميخوان كه براشون نفر جور كنه و پول بياره؟؟؟

مگه اینکه خودش سرش ب سنگ بخوره و فرار کنه و گر ن ول نمیکنن

بعد از نه ماه که اونجا بود سه ماه پیش اومد ۴ روز خونه بود ولی عین طلسم شده‌ ها بود،نتونستم قانعش کنم بعد ۴ روز برگشت پیش همونا

2740
بعد از نه ماه که اونجا بود سه ماه پیش اومد ۴ روز خونه بود ولی عین طلسم شده‌ ها بود،نتونستم قانعش کنم ...

مغزشونو شست و شو میدن بدجور

حوب ادم خواب الود رو براي چي ميخواستن؟ مگه نه اينكه كسايي رو ميخوان كه براشون نفر جور كنه و پول بيا ...

واقعا نمیدونم

اخر سرم میگفت از اونجا فرار کردیم

میفت تو اتاقی بودیم که کلا سفید بوده همه چی همه وسایل

همشم خاب بودیم 

احتمالا شستوشوی مغذی 

2706