2733
2734
عنوان

دوسم داره یا نه؟

285 بازدید | 21 پست

سلام دوستان 

من روی پسر عموی دوستم کراش داشتم و ی تایمی همش باهاش روبرو میشدم و وقتی میرفتم خونه دوستم خیلی اوقات میدیدمش و حتی چند باری به هم برخوردیم

جوری که نگام میکرد و همش بهم خیره میشد فکر میکردم دوستم داره پسر خوبیه و هول نیست فکرم نمیکنم تاحالا با کسی بوده باشه و یطورایی بنظر بچه مثبت میاد یکمم مغروره ولی مهربون 

خلاصه بعد 1 سال بهش پیام دادم و گفتم که دوستش دارم اول چیز خاصی نگفت ولی بعد ردم کرد و بلاکم کرد

بعد یکی از دوستام بدون اینکه به من بگه بهش پیام داد و قشنگ براش توضیح داد و گفت که من دوسش دارم و اینا

و اونم به دوستم گفته که منم دوسش دارم ولی بهش نگو چون همه میدونن من اهل این چیزا نیستم و نیمخام که اون(یعنی من)بدونه

هنوزم گاهی اوقات همو میبینیم و چند روز پیشم تو ی مکان عمومی همو دیدیم ولی من جوری وانمود کردم که نمیشناسمش ولی اون بهم خیر شده بود و هیچوقت ندیدم کسیو اونجوری نگاه کنه ولی همیشه منو اونطوری نگاه میکنه 

واقعا نمیفهمم احساس واقعیش نسبت بهم چیه و واقعا دوسم داره یا نه ممنون میشم راهنماییم کنینننن!!!🥺

سوال نداره دوست نداره 

چون دوست داشت خودش پیش قدم میشد 

یا حداقل پیشنهادتورو با کله قبول میکرد

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی ببخشیدا اسکل ه ،یکی بهت  میگه دوست دارم بلاکش می‌کنه بدون هیچ حرفی بعد به دوستتون میگه منم دوسش دارم اما نمی‌خوام برم سمتش ،ولش کن تکلیفش با خودش مشخص نیست دو تا دلیل داره یا تو رابطه با کسی ه و می‌ترسه اون طرف بفهمه با شما چت کرده و سریع بلاکتون می‌کنه،یا خیلی خیلی بچه نه نه س 

2706