2733
2734

یچه ها من یه نفرو بلاک کردم ولی گروه مشترک داریم دوتامون عضو یک گروهیم پیامای منو توی گروه میبینه الان که بلاکه بیشعور، هر جا میرم دنبالمه امروزتوی گرده کامنت گذاشتم بلافاصله بعد من واکنش نشون داده کامنت گذاشته من چه جوری از شر این خلاص بشم نبینه پیامامو ؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نمیدونم چه جور گروهیه ولی میتونی با یه اکانت دیگه بری که اون در جریان نباشه تویی و به پیامات واکنش نشون نده🤷🏻‍♀️

[[ خَلوَتی داریم و حالی با خیالِ خویشتَن ]]                                     ‌🔇📖🦥🦋🍬🌌🔬🩸🎶⏰️
2740
چه جوری میشه انداختش بیرون؟

اگه خودت ادمینی ریمووش کن از گروه 

اگه ادمین کس دیگه ای هستش که نمیتونی ریمووش کنی مگر اینکه واقعا توی گروه مزاحمت بشه و بتونی به ادمین بگی به خاطر مزاحمت ریمووش کنه 

سیو کرده منو یعنی؟

خب وقتی از قبل بهش پیام دادی با  اکانت فعلی، دیگه میدونه تویی چه سیو کرده باشه چه سیو نکرده باشه

[[ خَلوَتی داریم و حالی با خیالِ خویشتَن ]]                                     ‌🔇📖🦥🦋🍬🌌🔬🩸🎶⏰️