2733
2734
عنوان

دختری ک زود عصبانی بشه

63 بازدید | 8 پست

رفتارش پسرونه ست؟ بچه ها واقعا من رفتارهام زنونه ست من از زن بودن خودم لذت میبرم اما بابای من هرچی میشه برمیگرده میگه مثل پسرایی 

آقایون یا خانمهایی ک دور و اطراف من بودند همیشه ازم تعریف کردن ولی این حرفای بابام داره اعتماد بنفسمو ازم میگیره خیلی اذیت میشم حلالش نمیکنم 

ن چ ربطی داره

کلیشس

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مث من😂😂بابام ميگه ادعاات ميشه😂  حالا بنده خدا حرف زشتي ميزنه مگه ك حلالش نميكني😐عجب

آره دیگه بارها بهش اعتراض کردم اما بازم این حرفو تکرار میکنه منم روم این حرف اثر میذاره

منم زود عصبانی میشم اما چه ربطی به پسرا داره مگه عصبانی شدن مختص آقایونه؟ الان پسری که خونسرده دیر ...

استدلال بابا اینه وگرنه من خودم ناراحت میشم از حرفش

2738
با مردم خوبی با خانوادت چرا عصبانی میشی البته چرا عصبانیت رفتار پسرونه است اینجوری پسرا کارشون توجیه ...

با خانواده م هم خوبم اما بابای من حرفهاش زشته . اصلا بنظرم درست هم نیست اینو ب من میگه .