2733
2739

بد نیستم عکس بزارم ی حلقه ب نیت رسیدنم ب عشقم با یک خودکار برای دانشگاهم

اگه امضام رو خوندی  یه صلوات بفرست به عشقم  برسم شایدخدا شنید🤍🌱 به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود❤️🥺 روزیی که به تو برسم قطعا زمین و آسمان از خوشحالی من به وجد می آیند و آن روز انقلاب جدیدی برای عشق و دوست داشتن  خواهد بود 

شما تا ب حال کسی رو دیدین نتیجه گرفته باشه 

اگه امضام رو خوندی  یه صلوات بفرست به عشقم  برسم شایدخدا شنید🤍🌱 به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود❤️🥺 روزیی که به تو برسم قطعا زمین و آسمان از خوشحالی من به وجد می آیند و آن روز انقلاب جدیدی برای عشق و دوست داشتن  خواهد بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میوه سیب زمینی پیاز و مرغ و روغن و شوینده لبنیات خریدم واسه دخترمم یه کتاب قبوله؟😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2728
بد نیستم عکس بزارم ی حلقه ب نیت رسیدنم ب عشقم با یک خودکار برای دانشگاهم

واییی انشالله ک برسیییییی😗😗☺️

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶
من جوراب خریدم برا همسر آیتدم 😂

عزیزمممممممم🤍🤍🤣🤣🤣

2738

من مثلااا میخواستم مانتو شلوار اداری بخرم که ایشالله جور بشه و برم سرکار ولی یه لباس مجلسی خوشگل دیدم دلم رفت نتونستم مقاومت کنم اونو خریدم😂😂😂

خدایا دستمو ول نکن 💙

ی خودکار خریدم

ی گل سر کوچولو دوتا بادکنک صورتی و ابی

دعا کنید برام سال دیگه با دوقلوهام برم خرید 13 صفر

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
من مثلااا میخواستم مانتو شلوار اداری بخرم که ایشالله جور بشه و برم سرکار ولی یه لباس مجلسی خوشگل دید ...

انشاالله همش خوشی باشه

من میوه سیب زمینی پیاز و مرغ و روغن و شوینده لبنیات خریدم واسه دخترمم یه کتاب قبوله؟😂😂

بلییییی خیلیم خوب😉☺️

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶
ی خودکار خریدم ی گل سر کوچولو دوتا بادکنک صورتی و ابی دعا کنید برام سال دیگه با دوقلوهام برم خرید ...

انشالله ب حق امام حسین