2733
2739
عنوان

سوغاتی برای مادر شوهر

179 بازدید | 8 پست

بچه ها ما رفتیم سفر مادرشوهرم گفت فلان چیزو برام بخرید و اینا 

ما اصلا قصد سوغاتی خریدن واسه کسی نداشتیم و با این حال برای تک تکشون خریدیم لباس

اون چیزیم که گفت گرون بود هزینه اش 

بعد وقتی اومدیم به روی خودش اصلا نیاورد پولشو بده فکر کنم گذاشت رو حساب سوغاتی 

واقعا چجوری بعضیا روشون میشه همچین درخواست‌هایی بکنن 

پدرشوهرم که هیچی!!! بیخیال 

بگید چیکار کنم که این کارارو  نکنن 

البته شوهرمم میگه ناراحت نشو و اینا 

یه چیزی گفته بگیریم چندباره میگه عیبی نداره ولی نمیتونم حرص نخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما پول اون جنس رو دادید؟؟؟اگر شما قرار بوده هزینه کنید وقتی دیدید گرون بوده باید بهانه می‌آوردید و نمی‌خرید یا اگر هم خریدید مستقیم به مادرشوهرتون بگید راستی این شد هفتصد تومن قابل شما رو هم نداره

اگر هم پسرش یعنی شوهرتون هزینه کرده که خوب به خودشون دوتا مربوطه مادر و پسرند خودشون می‌دونن

شما هم برای مادر خودتون بخرید 

شما پول اون جنس رو دادید؟؟؟اگر شما قرار بوده هزینه کنید وقتی دیدید گرون بوده باید بهانه می‌آوردید و ...

یعنی چی چون پولشو شوهرم میده من حق اظهارنظر ندارم؟! پول منو تو نداره پول ماست 

من الان سرکار نمیرم پس پولی ندارم 

ولی اون زمان که میرفتیم همشو خرج میکردم پول پول منو تو نداریم 

بعدم مادرش باشه مگه فقیرن! من مادرم حتی چیز کوچیکم براش می‌خریم همون لحظه میده پولشو یعنی حساب کتاب میکنه کاملا چطور یه مادر روش میشه همچین کاری کنه!!!

2740
یعنی چی چون پولشو شوهرم میده من حق اظهارنظر ندارم؟! پول منو تو نداره پول ماست  من الان سرکار ن ...

والله من سرکار میرم اگه برای مادرم یه جنس گرون بخرم و شوهرم بگه چرا خریدی یا پولش رو بگیر دلم میخواد شوهرم رو جر بدم چون به اون ربطی نداره دوست داشتم یه لباس برند بخرم برای مادرم پس وقتی همچین کاری هم همسرم بکنه هیچ وقت نمیگم چرا کردی چون هر چی برای خودم بپسندم برای طرف مقابلمان میپسندم

اما اینطور که پیداست مادرشوهر شما خودش سفارش داده و قصدش هم کاملا مشخص بوده  و پسرش هم با رضایت خریده و الآنم میگه ول کن ناراحت نباش پس کاری از شما ساخته نیست و با بحث کردن فقط خودتون رو خراب میکنید چون نه اون پول بده اس نه پسرش میخواد که پول رو از مادرش بگیره