2737
2739

سلام دوستان

کسی ثبت نام بهمن موتور انجام داده ؟

طرح خودرو های فرسودش بهتره ب نظرتون یا اون طرح واریز ۱۰۰تومن؟

بعد ب نظرتون حوالش رو خوب میخرن؟

والا واریز ۱۰۰ تومنشو ما انجام دادیم واسم پاییز ۴۰۲ در امده هیچ خبری از اس ام اس واریزو اینا نیست کلا پیگیر کارای مراجع کننده ها  و خریدارا نیستن

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا واریز ۱۰۰ تومنشو ما انجام دادیم واسم پاییز ۴۰۲ در امده هیچ خبری از اس ام اس واریزو اینا نیست کل ...

ماله ما هم اینطوری بود یه روز زود تر از موعد زنگ زدن گفتن ماشین تون آمادس

و اگر بر تو ببندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤
2731
ماله ما هم اینطوری بود یه روز زود تر از موعد زنگ زدن گفتن ماشین تون آمادس

یعنی یهویی زنگ زدن گفتن بیایین ماشین امادس 

اخه قبلش باید پیام تکمیل وجه بدن بعد تحویل بدن  پیام تحمیل وجه و هم حداقل یکی دوماه قبل میفرستن  شاید ینفر همون لحظه نداره باید جور کنه میشه یکم توضیح بدین

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره
یعنی یهویی زنگ زدن گفتن بیایین ماشین امادس  اخه قبلش باید پیام تکمیل وجه بدن بعد تحویل بدن &nb ...

نه پول واریز کرده بودیم یه هفته مهلت واریز دادن همه کاراشو انجام دادیم فکر کنم اواخر تیر بود بعد گفتن آخر شهریور تحویل میدیم چهار پنج روز پیش تماس گرفتن گفتن بیاین ماشین تون اومده قبل اون خبری ازشون نبود حتی بعد واریز پولم خبری نبود تا اینکه یکی دو بار شماره خ نه تماس گرفتن گفتن

و اگر بر تو ببندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤
نه پول واریز کرده بودیم یه هفته مهلت واریز دادن همه کاراشو انجام دادیم فکر کنم اواخر تیر بود بعد گفت ...

شما  تابستان بودین ؟! 

من واسم پاییز در امده 

2740
چ ماشینی؟ اگر مثلا الان ما اسم بنویسیم حدودا کی حوالش رو بهمون میدن؟ کی میتونیم بفروشیم؟

فیدلیتی...تقریبا بعد بیست و پنج روز بعد واریز پول قرعه کشی شد حواله هم دادن ولی با اینکه قابل فروش بود ولی خریدار نداشت چون قیمتا معلوم نبود چی میشه پنچ شش ماه بعدش خریدار زیاد داشت دو سه برابر میخواستن بخرن

نه پول واریز کرده بودیم یه هفته مهلت واریز دادن همه کاراشو انجام دادیم فکر کنم اواخر تیر بود بعد گفت ...

سلام. فیدلیتی ۵ نفره دادن بهتون یا ۷ نفره؟

کل واریزی رو یک جاازتون خواستن؟ یا طی دو مرحله؟

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
فیدلیتی...تقریبا بعد بیست و پنج روز بعد واریز پول قرعه کشی شد حواله هم دادن ولی با اینکه قابل فروش ب ...

واینکه  ماهم‌فیدلیتی زمستان درآومدیم

درنهایت چقدر براتون تموم شد

۱۲۰۰؟ یا بیشتر؟

میخوام‌بدونم‌تا اونموقع چقدر میتونم‌جور کنم

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
2706