2733
2734
عنوان

چقد یه سریا توی نی نی سایت احمقن

319 بازدید | 41 پست

مثلا تاپیک زده شوهرم عاشق شده قبلا هم خیلی خیانت میکرد بعد یه سریا بهش میگن برو با خانواده دختره حرف بزن😐

یا بهش میگن به شوهرت بگو من نمیرم 

یا کلا چیزایی بهش میگن که بمونه سر زندگیش

اخه ارزش دارههههه؟؟؟؟ یارو خیانت کرده کثافتهههه ادم توی خیابون بخوابه ولی توی خونه این عوضی نمونه چقد حقیییییر اخههه خیانت قابل قبول نیست

با دلش میخواد چیکار کنه که انقد چرکینه از مردِ

هعیی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اگه حرف درست باشه حق نداری به کسی توهین کنی و بگی احمق

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

چون شاید اونا شرایط طرفین و ندارن نظر هایی میدن که به درد عمه شون میخوره

/عشق فوتبالم از ۱۰ سالگی بازی کردم نزدیک ۱۰ سال فوتبال بازی میکنم /وقتی کات کردم وقتی ولش کردم فوتبال بازی کردم حالم اوکی شد/بعد از درس واسه استراحت میرفتم فوتبال بازی میکردم بعد دیگه جون درس خوندن نداشتم/اره اگر پسر بودم تو تیم ملی بودم😄(نزنی تو ذوقم هااا)/اگر آدم ها سعی میکنن تو رو پایین بکشن، بهشون افتخار کن. این فقط ثابت میکنه الان ازشون بالاتری/تو تایپک های مربوط به فوتبال تگم کن قشنگم❤️عشق میکنم حتی راجبش حرف میزنم😬🧡🤪
2740
کلا از آدمی که خیانت رو می‌بخشه و میخاد فرصت بده حالم بد میشه

بعضی وقتا آدم مجبوره 

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 

چون یاد ندارن حقشونو بگیرن میخوان بسازن زندگیشونو تو لجن که هر لحظه بیشتر فرو میرن تو لجن

یه صلوات برای خواسته دلم میفرستی🌿✨️.                       کوتاه بگم؛ جاتو به سایتم نمیدم،چه برسه به آدمیزاد!:)🤍️ M²         تا وقتی خدا هست💛 ریشه هیچ آرزویی خشک نمیشه🌱️ 
اگه حرفم درست باشه؟؟ مگه نیست تازه احمق خیلیم کمه براش

هرکسی یه نظر و عقیده ای داره اینکه مخالف نظر شما رو داره نباید بهش بگی احمق

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2706