2733
2739
عنوان

شغل ناخن کاری

91 بازدید | 10 پست

دوستان رفتم سی تومن دادم وسیله همشونو تقریبا جنس خوب خریدم رفتم آموزش دیدم کلاسامم تموم شد دو سه هفته ای میشه تموم شدن ولی حس میکنم هیچی بلد نیستم اعتماد ب نفسمو از دست دادم شوهرمم هی طعنه میزنه ک پولارو حروم کردی سه روزه سر درد دارم بس حرص خوردم...هیشکی هم نمیاد مدل شه برام یعنی ب کسی هم نگفتمه کسی خبر نداره  نمیدونم چ کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۳۰تومنننن؟؟؟؟ عزیزم گرون گرونش ۱۵ تومن ۱۰ تومن شما چجوری ۳۰ تومن دادی  برای مدلم از دست خودت ...

تعجب نداره از آشناهامون ۵۰ تومن پول وسیله و لاک داده

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
همه جا میبینمت‌🤣😂

🤣🤝

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•|