2737
2734
عنوان

‌ ‌‌‌‌بابا مهدی 🌸🖤

48 بازدید | 5 پست

برای ظهور امام زمان

برای تسکین دل اهل بیت و چهارده معصوم

اللهم عجل لولیک فرج والعافیة والنصر بحق سیدالشهداء

اللهم عجل لولیک فرج والعافیة والنصر بحق اهل بیت

اللهم عجل لولیک فرج والعافیة والنصر بحق چهارده معصوم

اللهم عجل لولیک فرج والعافیة والنصر بحق علی اکبر 

اللهم عجل لولیک فرج والعافیة والنصر بحق شهدای کربلا

یا حی و یا قیوم 

استغفرالله ربی و اتوب الیه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌸🖤

∆من اگه بخوام یروزی کافه بزنم ، فقط بخاطر اینه ک آهنگای مورد علاقمو تو گوش ملت فرو کنم :¶  

نمیدونم چرا اینجا رسم شده به امام زمان میگن بابا ولی به نظرم درست نیس 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️هروقت خیلی دلت گرفت حضرت زهرا رو به محسنش قسم بده برات معجزه میکنه 🌺

اللهم عجل ولیک والفرج والعافیه والنصر به حرمت بانوزینب کبری(س) وبانورقیه خاتون(س) امین یارب العالمین اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم

خسته تر از انم که بگیم به چه علت 💔خیلی میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست پس یک نفر عاجزانه ازتون درخواست می کنه اول برای فرج و سلامتی مولامون بقیه الله (عج) دعا کنیدبعدم برای من😔زندگی تا اینجا بهم سخت گرفته 💔دوصلوات مهمانم کنید اولی به نیت فرج و سلامتی مولام بقیه الله(عج)♥️دوم برای براورده شدن حاجت قلبیم 💔😔انشاءالله محرم ۱۴۰۳ حاجت رواشده باشم بلند بگو امین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .هرکسی امضام خوند و دعا کرد بهم بگه خیلی خوشحال میشم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی یه پشنهاد همیشه تعداد صلوات ها رو زیرش بنویش مثالا ۱۴ تا تا گیج نشیم موقع فرستادن

خسته تر از انم که بگیم به چه علت 💔خیلی میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست پس یک نفر عاجزانه ازتون درخواست می کنه اول برای فرج و سلامتی مولامون بقیه الله (عج) دعا کنیدبعدم برای من😔زندگی تا اینجا بهم سخت گرفته 💔دوصلوات مهمانم کنید اولی به نیت فرج و سلامتی مولام بقیه الله(عج)♥️دوم برای براورده شدن حاجت قلبیم 💔😔انشاءالله محرم ۱۴۰۳ حاجت رواشده باشم بلند بگو امین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .هرکسی امضام خوند و دعا کرد بهم بگه خیلی خوشحال میشم🥺
2728
اسی یه پشنهاد همیشه تعداد صلوات ها رو زیرش بنویش مثالا ۱۴ تا تا گیج نشیم موقع فرستادن

باشه عزیزم درست میگی♥️

∆من اگه بخوام یروزی کافه بزنم ، فقط بخاطر اینه ک آهنگای مورد علاقمو تو گوش ملت فرو کنم :¶  
نمیدونم چرا اینجا رسم شده به امام زمان میگن بابا ولی به نظرم درست نیس 

بابا ینی پشتیبان ینی حامی 

کسی ک هواتو داره 

جز این معنیی نداره واسه ما