2733
2734
عنوان

کیا ریزش دارن بیاین

196 بازدید | 25 پست

سلام خانوم های گل که ریزش دارن من قبلا هم گفتم هیچوقت ریزش مو نداشتم هیچوقت الان یکسال درگیر شدم با یه سرس کارها ریزش موهام از روزی صد و خورده ای رسوندم به روزی نهایت چهل همینم نباید بریزه اما الان ریزش کم شده اما رویش نه کف سرم مشخص شده من دوماه رفتم مسافرت و متوجه شدم اوضاع موهام خیلی بد شد مف سرم داره کچل میشع متوجه شدم من سه ماه با پشت کار هر روز جوشونده رزماری میزدم سرم تو مدتی ک زدم بیبی هر در آوردم و فرق موهام یکم بسته شده بود به این نتیجه رسیدم که رزماری میتونه رویش بیاره اما تو مدتی که سفر بودم واصلا رزماری نزدم موهام ریخت حتی اونایی ک در اومده بود بلد نیستم عکس بزارم وگرنه میزاشتم مه متوجه تغییر نه آنچنان بزرگ ولی برای من خیلی خوب بود الان دوباره شروع کردم به زدن رزماری در ضمن من هفته ای سه بار هم قبل حمام نیم ساعت قبل حمام آب پیاز میزنم به سرم درسته بو میگیره میتونی با چند قطره لیمو بزنی ک بوش کمترررر شه رزماری هم پنج ساعت باید بجوشه هاااااا نه کمتر تا عصاره اش کامل خارج شه با یه مقدار نعنا خشک پنج ق غ رزماری یه ق غ نعنا خشک میریزم پنج ساعت بجوشه شما هک اگر دوست داشتید بیاید باهم شروع کنیم و نتیجه رو همینجا اعلام کنید که بقیه هم استفاده کنند 

منم همین هارو استفاده میکنم خیلی خوبع 

ته قلبم انگار یه استخر غمه.ماه‌هاست کسی استفاده‌ش نکرده،آبش راکده،روش پر از برگه، شمشادای دورش زرد شدن،گلدونای اطرافش خشک شدن،آبش کم کم داره بو میگیره.نفس عمیق که میکشم یه موج کوچیک روی سطح آب پدیدار میشه ولی انگار نه انگار.خورشید داره غروب میکنه،کلاغها سر صنوبرها دارن گریه میکنن🍂🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واقعا تاثیر داره؟بعد براچندبار میتونی استفاده کنی اینمقدارو که گفتید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

فرق سرمنم افتضاحه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
تو گوگل بزن نوشته پنج ساعت چون عصاره اش باید کامل خارج شه

من فیلم های اموزشی که دیدم گفتن اکثرا ۲۰دقیقه نباید رنگش زیاد تیره بشه 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40