2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حیف

حیف شما

حیف عمر

همیشه بهترین راه نیست  اما گاهی اجتناب ناپذیره و باید خودتو نجات بدی

دوباره فکر کن بانو

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2731
خیانت دوباره فکر کردن میخواد عزیزم؟

خب اولش نگفتی خیانت کرده که 

خیانت هیچ توجیهی نداره 

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2740

اندکی صبر سحر نزدیک است!

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه
هنوز تازه اقدام کردیم فردا جلسه دوم مشاوره است مثل چند سال گذشته برام

من نمیفهمم ۲ نفر میخوان از هم جدا شن دیگه چ مشاوره ای این وسط میزارن.  مشاوره بر کساییه که میخوان باهم ادامه بدن. تو مشاوره چیا میگن 

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم