2737
2739
عنوان

ورم پا و دست در بارداری

195 بازدید | 15 پست
سلام دوست جونا شما ها هم در بارداریتون ورم دارین من پاهام خیلی ورم میکنه از صبح تا بعدازظهر سرکارم و پاهام آویزونه همش ورم داره دیگه کلافه شدم . زیر پایی هم گذاشتم فایده نداشته . به دکتر میگم میکه طبیعیه ولی خسته کنندس
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب
هدی جان آخه من از صبح تا 4 بعدازظهر سرکارم همش هم کفش پامه رو صندلی نشستم گاهی راه میرم ولی چاره ای ندارم.
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ندارم انشالله بهتر شی
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
مهرسا جان آب زیاد میخورم ولی سرکار نمیتونم پاهامو از سطح بدن بالاتر قرار بدم
2740
من الان آخر هفته 28 هستم و تقریبا از هفته 27 شروع شده . نمک نمیخورم . آب زیاد میخورم . فشارم هم کنترل میکنم بالا نیست
من 36 هفتمه خانومی پیادرویی میکنم وای سر کار نمیرم براحتی بوت پارسالم پام میره و انگشترام اندازمه واس همین میگم ورم مدارم
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
خوشبحالت عزیزم این کار ادم رو از همه چی میندازه . من دیگه تا آخر سال بیشتر نمیرم . دیگه از فروردین به خودم میرسم . هههههههههههههه راستی شما نی نی تون چیه؟
اگه بتونی هرزگاهی چهار زانو بشینی فکر کنم خوب باشه.من نمک میهورم فقط بهم گفت چیزای نمک سود شده نخور مثا شور خیار سور فست فود و یا همبرگری ک میخری خودت خونه میسرخی خوب نی.لیمو سنگی هم خیلی مصرف دارم و کاهو چون هی نمیشه اب خورد روزی ی نصفه بوته کاهو میخورم و الانا ک اخرشم خاکشیر هم زیاد میخورم
پسره عزیزم.غذاهاتم اگه بتونی اول سالاد بخوری بعد گوشت یا مرغ کبابی خیلی خوبه.من گاهی همون خوشت یا سینه مرغ مثل خورشتی خورد میکنم تو مواد میخوابونم و رو گاز کباب میکنم دیگه گاز گند میشه خخخخخ
2706