2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مثلا معمولا یه تاپ خالی میپوشم بدون شلوار این خیلی بده؟؟؟؟؟؟؟ بعد از یه مدت دلشو میزنم نه؟؟؟؟؟ ولی اکثران میبینم زنا تاپ شلوارکای خیلی قشنگ یا لباسای خیلی قشنگ میپوشن مثلا من کار بدی میکنم نه؟؟؟؟؟؟
2742
من در طول هفته یه بار تاپ و شلوارک .. یه بار تاپ و دامن کوتاه .. یه بار بلوز کوتاه و شلوار چسبون .. یه بار سارافون توپ توپی و خوش رنگ یه بار بلوز و شلوار راحتی .. کلا تنوع خوبه حتی شده لباس ارزونتر بخرید ولی تعداد بیشتر ... من شوهرم دامن بلند دوس داره اوایل فک میکردم دوس داره منو بد تیپ کنه گاهی می پوشم می بینم کلی ذوق میکنه البته با یه تاپ تنگ بد نیس خوب میشه ... بهرحال هر مردی یه سلیقه داره ولی نباید همیشه در دسترس باشی و لختتتت
2740
عاطفه خانوم معمولا اول ازدواج خیلی ازخانوما این عادت بهشون دست میده خب به خاطر اینه که تازه مستقل میشن ... ولی بهتر اینه که به عواقبش فکر کنید .. همین که اگه بچه دار بشید دختر و پسر هم نداره باید جلوی بچه لباستون مناسب باشه و باور کنید زیبایی در لخت بودن نیس حتی اگه قشنگ ترین اندام رو داشته باشید دست بالای دست زیاده و بعدا تکراری میشید گاهی سعی کنید پوشیده تر بگردید و همسرتون رو تشنه تر کنید مطمعن باشید جواب میده و هیکلتون تکراری ننیشه ... من تو دوران خوابگاه یکی از زیباترین دختران ایران هم اتاقیم بود واقعا هیکلش رو انگار فرشته ها تراشیده بودن ولی بعد دوماه دیگه برام تکراری شد و زیبایی ش رو تو چشمم از دست داد بسکه با شورت و سوتین جلومون می گشت .. وای ...
به نظر من زباد بخواین لخت جلوی شوهراتون باشین اونوقت دیگه موقع رابطه اون جذابیت رو برای شوهراتون نخواهیت داشت
نه ماه انتظار یک عمر نگرانی حس آزاد دخترانه را به مهر مادری دادن بزرگترین ایثار یک زن است.
2706