2752
2734
عنوان

آموزش و پرورش و مدرسه

90 بازدید | 4 پست

سلام دوستان شب بخیر

من لیسانس زبان دارم میخواستم ببینم آزمون آموزش و پرورش چه زمانی هست؟شرایطش چیه ؟و منابعش را از کدوم سایت ببینم

لطفا جواب بدید مهمه برام 

مرسی از همتوننننن

سلاااااااام مایا هستم عاشق گل و گیاه اگه سوالی داشتی بپرس بلد بودم جواب میدم 🌱🪴🦠کتاب مخدره واسم بهترین کتابی که خوندم از حال بد به حال خوب بود 🌼کتابهای جی کی رولینگ را دوست دارم و به شدت پاتر هد⚡️تفریحم فیلم و سریاله😁همتونو دوست دارم🫂هر وقت به همسرم نگاه میکنم جمله ی شاملو میاد تو ذهنمدوستش دارم چرا که میشناسمش به پاکی و صداقت

آزمونش این دو سال تو زمستون ثبت نامش شروع شد و تو بهار آزمون برگزار شد.

البته شما باید واسه دبیری شرکت کنید.

شرایط خاصی هم نداره فقط باید مدرک دانشگاهی داشته باشه نوع دانشگاه و معدل هم ملاک نیست.

آزمونش این دو سال تو زمستون ثبت نامش شروع شد و تو بهار آزمون برگزار شد. البته شما باید واسه دبیری ش ...

مرسی عزیزم شما منابعشو میدونید؟؟

نیاز به مشاور هم هست؟

سلاااااااام مایا هستم عاشق گل و گیاه اگه سوالی داشتی بپرس بلد بودم جواب میدم 🌱🪴🦠کتاب مخدره واسم بهترین کتابی که خوندم از حال بد به حال خوب بود 🌼کتابهای جی کی رولینگ را دوست دارم و به شدت پاتر هد⚡️تفریحم فیلم و سریاله😁همتونو دوست دارم🫂هر وقت به همسرم نگاه میکنم جمله ی شاملو میاد تو ذهنمدوستش دارم چرا که میشناسمش به پاکی و صداقت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم شما منابعشو میدونید؟؟ نیاز به مشاور هم هست؟

خیر من منابع دبیری زبان نمیدونم.الان برو سایت سنجش دفترچه امسال دانلود کن و منابع ببین احتمالا سال دیگم همین منابع باشه.

بنظرم به مشاور نیازی نیست فقط باید یه رقیب درس خون پیدا کنی و با هم جلو برید.

2731
خیر من منابع دبیری زبان نمیدونم.الان برو سایت سنجش دفترچه امسال دانلود کن و منابع ببین احتمالا سال د ...

مررسی عزیزم