2733
2739

دفتر خودکار 

ماشین حساب 

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودشون میگن فک کنم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2738

ببخشید عزیزم ریاضیت خوبه؟

پسر منم میخواد بره دهم انتخاب رشته نکرده بین کامپیوتر حسابداری دودله

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
ببخشید عزیزم ریاضیت خوبه؟ پسر منم میخواد بره دهم انتخاب رشته نکرده بین کامپیوتر حسابداری دودله

ن خوب نیست 

توکل بر خدا رفتم چون بهش علاقه ام دارم 

ولی شنیدم خیلی ریاضی سختی نداره 

در کل باید بخونی

ن خوب نیست  توکل بر خدا رفتم چون بهش علاقه ام دارم  ولی شنیدم خیلی ریاضی سختی نداره  ...

مرسی عزیزم موفق باشی🌹

مدرسه دولتی انتخاب کردین یا غیر انتفاعی هزینه ثبت نامتون چقدر شد ببخشید عزیزم سوالم زیاد شد

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
خواهش میکنم  دولتی رفتم  هزینه ثبت نامم 500 هزار شد با سفارش کتاب

مرسی وقت گذاشتی موفق باشی گلم🌹