2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بالای 20 ساله مستاجرم. خدایا مار و از مصیبت مستاجری نجات بده. املاک و کامیون میبنیم بدنم میلرزه. ...

خدا انشاالله یه خونه خوب گیرتون بیاد . مستأجری خیلی سخته منم قرار عروسی کنم برم مستأجری 

2740

پدرم ۲۳ سال هست مستاجرن تجربه ی خاصی نیست غیر از اینکه مراقب کابینت های چوبی درو دیوار و کولر و همه چیز باشیم چون قراره سالم تحویل بدیم و هر سال اگه بخوایم این هزینه رو تو همه خونه ها کنیم مسلما خیلی زیاده مراقب وسیله هاتون توی جابجایی باشید از کارتن های خیلی محکم استفاده کنید تا جای ممکن کارتن وسیله برقی هارو اگه جا دارید نگه دارید وسیله هارو توی پلاستیک های حباب دار بپیچونید مراقب باشید روی یخچال و لباسشویی خش نیوفته از یک ماه قبل از جابجایی کم کم وسیله هایی که لازم ندارید رو جمع کنید

وسیله ی زیاد دور خودتون جمع نکنید واقعا جمع کردنش خسته کننده اس

در اخر اینکه نا امید نشید و همیشه برای خونه دار شدن تلاش کنید ان شاءالله خونه بعدی خونه خودتون باشه همچنین همه مستاجرا❤🌹

2706