2733
2734
عنوان

اسمی که به فاطمه بیاد

2568 بازدید | 58 پست

سلام خانما

اسم دختر اولم فاطمه اس

به نظرتون  چی بزارم که یکم همخوانی داشته باشه

حالا نه اینکه حتما با ف شروع بشه

شوهرم میگه بهار

من‌میگم ثنا

میدونم به فاطمه نمیاد ولی احساس میکنم ثنا بیشتر میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فرزانه

فرناز

زهرا

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂
2740

میگما

خیلیا رودیدم مثلا یکی فاطمه یکی بهار

بعد اون فاطمه بدش میومد ازاسمش میگفت چرامن هم اسمی مثل بهارنزاشتین

فاطمه قشنگه خودمم فاطمه ام اسممو دوس دارم ولی اگه مثلا خواهرام اسمشون بهار ونازی وفلان بود بدم میومد😂پس چیزی بزار در یه سطح باشن بعدن به مشکل نخوره گل دخترت

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂
2706