2733
2739
عنوان

از زندگی با شوهرم خسته شدم

1247 بازدید | 89 پست

خیلی خیلی داستانش مفصله دارم نابود میشم تورو خدا اگر کسی روان شد ناسه بیاد یاهاش حرف بزنم یا اگر خانم متاهل با تجربه ای هست کمکم کنه دیگه بریدممممم خودم به همه راهکار میدم ولی با این رفتارای شوهرم توش موندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

هفته های اول به شوهرم نگفتم تا با خودمکنار بیام اول میخواستم سقط کنم که منصرق شدم ولی. زعفرون و اینا خوردم تا قلب بچه تشکیل شد و همون روز به شوهزم گفتم و تصمیم گرفتم نگهش دارم

هفته ی ۱۰برای ان تی رفتم که گفتن بچهمشکل داره وبایدسقط بشه من بچه رو پذیرفته بودم ولی به شوهرم چیزی نمی گفتم حتی به جشن تعیین جنسیت فکر میکردم بعد از اون همزمان برای مادرم اتفاقات بدی افتاد و از دنیا رفت و دنیا روی سرم خراب شد و ۲روز بعداز فوت مادرم  هم مجبور شدم بچه روبا قرص سقط کنم

خیلب سقط بدی داشتم و جونمو نزدیک بود سر سقط از دست بدم و خیلی بد حال شدم و این گذشت و من نابود شدم بعد این جریان تا یه مدت شوهرم منومقصر تمام اتفاقات میدونست که چون بچه رو از اول نپذیرفتم این اتفاثات افتاده حتی توی بیمارستان با اون حالم بهم محل نداد و اگر به خاطر بچهام نبودهم.ن موقع ازش جدا میشدم

2706