2733
2739

سلام دوستان دخترم ۷ ماه و نیم هست کل شبانه روز نهایت ۷ ساعت بخوابه نگرانم خیلی دکتر میگه طبیعی هست 

ضمنا اغلب بغلم باشه دوست داره بپر بپر کنه 

دور ازجونش میگم نکنه پیش فعال باشه

الهی مرا  آن ده که آن به 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بچه ندارم ولی خیلی دیدم بچه هارو که تقریبا ۶ ۷ ماهگیشون بپر بپر میکنن

بعد از مصموم شدن؛ معده غذاهای جدید و سالم رو پس می‌زنه. آدمم همینطوریه وقتی یه تصویر قشنگ از آدمایی که دوسشون داشته واسش خراب می‌شه و آدما رو آروم رهاشون می‌کنه و می‌ره.                                                        اینجوری نیست که باز با یه سریا شروع کنه. دیگه حال و حوصله‌ی اینو نداره که بخواد خودشو ثابت کنه. باز با آدمای جدیدی بره و عقاید و علایقشو بگه. دیگه حال و حوصله‌ی اینکه با آدمای جدید خاطره بسازه رو نداره و اینا یه سری حقایق غیر قابل انکاره
خوابش کمه . ینی چرت کوتاه هم نمیزنه؟

مثلا امروز ده دقیقه خوابید فورا بیدار شد 

به ندرت طول روز یه ساعت بخوابه تو گهواره هم نمیتونم بزارمش فوری دمر میشه نیم خیز 

الهی مرا  آن ده که آن به 
2738

دیروز تو‌ماشین یه ساعت خوابش برد 

شبها هم که میخواد بخوابه رو بالش رو‌پام هست دمر میشه حالت نیم خیز و من هی تابش میدم تا بخوابه یعنی کفرمو در میاره 

الهی مرا  آن ده که آن به 
نه نداره نگران نباش به قول مامانم خدا روشکر که سالمه بچه هامون و کنجکاوهه

توکل به خدا یه چیزی نگرانم میکنه دو روزه گاهی اوقات سرشو تند تند تکون میده به اطراف 

الهی مرا  آن ده که آن به 
یعنی به جز خواب شب روز چرت نمیزنه؟پسر من دوتا نیم ساعت میخوابه

نیم‌ساعت می‌خوابه بعدش سرحال میشه؟ 

. آخه دختر من نیم‌ساعت بخابه باید خودم دوباره بخابونم همون لحظه تا خابش عمیق شه وگرنه همش نق میزنه

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
توکل به خدا یه چیزی نگرانم میکنه دو روزه گاهی اوقات سرشو تند تند تکون میده به اطراف 

احتمالا جایی دیده 

دختر من که اینطوریه عین طوطیه

امروز یاد گرفته الو میگیه

دستشو میگیره دم گوش الو الو میکنه دیده من تلفن حرف میزنم یادگرفته