2733
2734
عنوان

راهنمایی میخوام راجب دخترم

210 بازدید | 14 پست

دختر نه سالم خیلی خونه رو بهم میریزه اتاقش همیشه ریخت و پاشه تا من جمع میکنم سریع بعد نیم ساعت عین اولشه یا وسیله میاره گوشه پزیرایی بازی میکنه وقتی بازیش تموم میشه نصف نیمه جمع میکنه 

خیلی خسته شدم از دستش چکار کنم یاد بگیره مرتب باشه

😍خدایا شکرت 😍

سفت و سخت اجازه نده بیاره بیرون

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای ۹ ساله ها هم بازی میکنن من منطتزم دخترن کلاس سوم بشه تموم سه جمع کنن اسباب مسباب هاشو

خب بیکاره تو‌خونه میگم گناه داره 

یا مثلا نقاشی میکشه همه چیزارو رها میکنه و میره

😍خدایا شکرت 😍
2728

منم خیلی یی نظم بودم بچگیم 

عوضش الان دیگه انقدر با سلیقه و کاری ام مامانم میگه اخرش تو این خونه از بس جارو میکشی و اینا جونی واست نمیمونه

برعکس بچکیم که خیلی بی مسئولیت بودم الان خیلی با مسئولیتم 

حتی عمم مریضه بخاطر اینکه من مجردم و بقیه متاهلن اکثرا خودم میمونم بیمارستان اومدنی تو خونه هم کمک میکنم

کلا زیاد سخت نگیر چون وست تو نیست خودش رفته رفته بهتر میشه تو هم بعضیوقتا مسئولیتت های کوچیک بده بهش

کار خوبه خدا درست کنه... تو بساز تو بسازی قشنگتره...♡
2740
دخترهفت ساله منم همینه تازه میترسه تنهابره دستشویی هرچندوقت دعوامون میشه خسته میشم ازجمع کردن

هرجا رو نگاه میکنم یه چیزی گذاشته خیلیم چیزای کوچیک و ریزه میزه دوستداره همه رو نگه میداره  پخش میکنه تو خونه

😍خدایا شکرت 😍
اتاقشو‌ چکار کنم که همیشه نامرتبه

روز مشخص کن تو هفته بگو چهارشنبه ها مال تمییر وردن اتاقته به صورت مشارکتی تو و من اگه اومدی که هیچ نیوندی فرداش باید خودت مرتب کنی تنهایی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
روز مشخص کن تو هفته بگو چهارشنبه ها مال تمییر وردن اتاقته به صورت مشارکتی تو و من اگه اومدی که هیچ ن ...

وای خدا هر روز دارم مرتب میکنم یک هفته مرتب نکنم مثلا فقط چهارشنبه راه نیس بری تو اتاقش که

😍خدایا شکرت 😍
وای خدا هر روز دارم مرتب میکنم یک هفته مرتب نکنم مثلا فقط چهارشنبه راه نیس بری تو اتاقش که

خوب عزیزم وقتی نرتب کردی عادت کرده وقتی خودش تمییز کنه قدر عافیت میاد دستش و دیگه شلوغ نمیکنه بعدم وقتی خودش مشارکت کنه بهت قول میدم حواسش هست نریزه بهم

دخترهفت ساله منم همینه تازه میترسه تنهابره دستشویی هرچندوقت دعوامون میشه خسته میشم ازجمع کردن

ببین تدریجی ترسش رو درمان کن اول اینکه باهاش همراهی کن هی نگوو ترس نداره و نمیدونم چرا میترسی بگو خوب عادی هرکس از یه چیزی میترسه و اگه الان تا پشت در همراهش میری یه مدت با دوقدم فاصله با ایست و وقتی خاطرش جمع شد و ترسش ریخت چهار قدم کن فاصلت رو مهم اینه هرمرحله رو با صبر انجام بدی و تا استرسش صفر نشده وارد فاصله ی بعد نشی

2706