2733
2739

ماماناچهل روز دیگه تقریبا زایمانمه.دختر اولیم ۲۲ماهشه اسمش دریاست😍نمیدونم بین این دوتا کدوم رو بزارم.

بهار دوتا اقوام هست.

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

دریا و ساحل یجوری هست .همون بهار قشنگ تره 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ساحل 

صدف 

مروارید 

کانالم در تلگرام: konkuri_barname💚� گروه رقابتی تلگرام دارم که ۱۵ روز امتحانش رایگانه❤من پزشکی نمیخونم دوست عزیز؛ اگه میای اینو بپرسی نپرس🙂دانشجوی علوم پزشکی ام و پس از دانشجو شدن برای مشاوره و برنامه ریزی آموزش دیدم . الانم دو ساله که دارم برنامه مینویسم تقریبا ♥️😍
2738

عشقم دوتاشون تیپیکال ۳۰ سال پیشن

اگه واست ممکنه گزینه های دیگه رو انتخاب کن

بهار رو روی دخترایی میزاشتن که تو فصل بهار به دنیا میومدن

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
عشقم دوتاشون تیپیکال ۳۰ سال پیشن اگه واست ممکنه گزینه های دیگه رو انتخاب کن بهار رو روی دخترایی ...

عزیزم من کلا اسمای طبیعت رو دوست دارم .اسم موندگار میخوام از اسمای جدید خوشم نمیاد

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
ساحل خوب نیست بهار یه حس خوبی داره

خودمم بهار دوست دارم ولی خب دوتاهست نمیدونم چیکار کنم🥲

2706