2733
2734
عنوان

اجاره خونه

108 بازدید | 11 پست

من تو یه سایت دیدم اجاره خونه‌های تهران رو زده بود،یک کجا طرف مرزداران اگه اشتباه نکنم نوشته بود مثلاً سه‌میلیارد پیش پول ،۱۵۰ میلیون اجاره .مگه میشه یعنی کسی انقدر حقوق داره اجاره بده.حالا خدا رو شکر ما قبل از این که خونه‌ها انقدر قیمت نجومی بشه یه مسکن مهر گرفتیم.یه دونه مسکن مهرم واسه خواهرم گرفتیم اجاره دادیم.خدا خودش به مستاجر ها رحم کنه،ما هم خودمون بعد چندین سال مستاجری صاحب خونه شدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه اره بابا 

بیشتر از اینم هست 

دوست من همینقدر حدودا حتی پول پیش بیشتر به 10میلیارد میرسه داده یه خونه 

بچشم مدرسه ای فرستاده که شهریش 300 میلیونه😂

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2728
اوه اره بابا  بیشتر از اینم هست  دوست من همینقدر حدودا حتی پول پیش بیشتر به 10میلیارد می ...

یعنی درامدشون چجوری که باهاش اینقدر خرج انجام داده هم تونسته خونه میلیاردی اجاره کنه و هم واسه شهریه بچه‌شون این همه هزینه کنه.با ۱۰ میلیارد پیش پول می‌تونست تو اطراف ما چند تا خونه بخره

یعنی درامدشون چجوری که باهاش اینقدر خرج انجام داده هم تونسته خونه میلیاردی اجاره کنه و هم واسه شهریه ...

حتما خیلی بالا هست دیگه

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2740
خب اونا که راحت میتونند خونه بخرند پس واسه چرا اجاره می‌کنند

بعضیا تنوع طلبن دوست دارن برن خونه جدید ب قول خودشون روحیشون عوض بشه یا اینکه اون خونه ایم ک میخوان با پولی ک دارن نمیتونن بخر 

مثلا اونا ده میلیارد دارن ولی خونه ۵۰میلیاردی میخوان

خواسته ی ادما بسته ب موقعیتشون فرق داره دیگه