2733
2734
عنوان

الآن خوشحال باشم یا ناراحت ؟!!!

314 بازدید | 12 پست
سلام سلام برادر شوهرم بالاخره بعد از دو هفته به هوش اومد خدا رو شکر امّا دچار ضایعه نخاعی شده قطع نخاع نشده ها یعنی با کاردرمانی و فیزیوتراپی میتونه درست شه ... امّا خب ب گفته دکترش حدود یه سال طول میکشه ... تازه بعد ی سال هم عین سابق نمیشه راه رفتنش امّا شاید بعد از ٢ سال بتونه عین قبل راه بره ... میشه براش دعا کنین
تــرا من چشم در راهم ... 😍 خدایا شکرت !!! ممنونم که بعد از ١١ سال منو به آرزوم رسوندی ❤️
خوب عزیزم معلومه باید خوشحال باشی خدای نکرده ممکن بود بدتر از اینا اتفاق بیوفته
چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداروشکرخطررفع شده..خداتمام مریضای بیمارستاناروشفابده
اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2731
خب اره ... امّا خودش اصلا یجور عجیبیه ... با هیچکس حرف نمی زنه هیچی هیچی به زور باید از زیر زبونش حرف کشید
تــرا من چشم در راهم ... 😍 خدایا شکرت !!! ممنونم که بعد از ١١ سال منو به آرزوم رسوندی ❤️
تو این ١٢ سالی که عروس خانواده شونم این جوری ندیده بودمش خ حتی زمانی که پدرشو از دست داد
خوب حالتاشم طبیعیه بایداطرافیان کمکش کنن وبهش روحیه بدن
اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
سلام عزیزم،خدارو صد هزار مرتبه شکر.... خدا بزرگه،همون خدایی که ایشونو به شما برگردوند،مطمئنا کمک میکنه تا سلامتیشونو به دست بیارن،ایشالا که هر چی صلاحه پیش بیاد،شما امیدتونو ازدست ندید و هواشونو داشته باشید...
مررسی همهء دوستان مرساد ( مرصاد ) جان تو این دو روز هر کاری کردیم جواب نداده دکتر گفت گفت که باید چی کار کنیم امّا اصلاً تغییر نکرده کلاً به زور سه جمله گفته : کِی از این جهنم مرخصم میکنین ؟ یه لیوان آب لطفاً بالاخره برای فندق اسم انتخاب کردین ؟ یعنی کلاً همین همین هیچی نمیگه !