2733
2739
عنوان

قطع کردن شیر بچه

188 بازدید | 34 پست

بچه ها پسرم دو سالو ۳ روزشه ،همه بهم میگن شیرش قطع کن ولی نمیتونم خودم خیلی وابسته ام بهش   نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟!!! اصلا با چه روشی قطع کنم 

من عاشق نی نی ام

ابجی من نی نی ندارم .ولی خواهرشوهرم بچه سومش میخاست از شیر بگیره هیچ جا راهش نمیدادن(چون بچه سومش خیلی جیغ میزنه) بهم گفت بیام خونتون . گفتم بیا .  دوشبی فوق العاده اذیت کرد ولی کم کم درست شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فعلا چون امادگیش رو نه خودت داری نه بچه یکم صبر کن بعد قطع میکنی 

اول خودتو اماده کن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731
ابجی من نی نی ندارم .ولی خواهرشوهرم بچه سومش میخاست از شیر بگیره هیچ جا راهش نمیدادن(چون بچه سومش خی ...

برا منم دعا کنین خیلی بهش وابسته ام 

من عاشق نی نی ام
باید قطع کنی ینی چی وابستم😐😐😐تو همون مادر شوهراینده ای که عروست گله میکنه شوهرم بچه ننه است

آی خواهر چه میدونی چقدر این بچه رو سخت بدست آوردم 

چطوری قطع کنم ؟ تلخک اینا بزنم ؟ 

من عاشق نی نی ام
2738
آی خواهر چه میدونی چقدر این بچه رو سخت بدست آوردم  چطوری قطع کنم ؟ تلخک اینا بزنم ؟

اره یه چیزی بود خیلی شنیدم الان یادم رفته ولی برام عجیبه همه از شیر دادن مینالن تو میگی دوس ندارم قطع کنم

دخترم دنیام شدی مرسی که اومدی تا دیگه تنها نباشم
اره یه چیزی بود خیلی شنیدم الان یادم رفته ولی برام عجیبه همه از شیر دادن مینالن تو میگی دوس ندارم قط ...

حس میکنم دیگه پیشم نمیاد ،دیکه دوسم نداره 

من عاشق نی نی ام

صبرزرد بزن خیلی راحت میتونی از شیر بگیری

خوبه حالا شیر داری من ۲۰ماهش بود گرفتم شیر نداشتم

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
2706