2752
2734
عنوان

مقایسه با جاری نو رسیده

534 بازدید | 32 پست

سلام میشه منو راهنمایی کنید که چطور خودمو اروم کنم دارم داغون میشم با حرفاشون و کاراشون برادر شوهرم تازگیا نامزد کرده هنوز هیچی نشده مقایسه کردنای خانواده شوهرم شروع شده من پدرو مادرم پارسال به دلایلی از هم جدا شدن از اون موقع مادر شوهر و پدر شوهرم نهایت بی ادبی و بد رفتاری رو نسبت به مامانم داشتن دیشب صحبت از عروس جدید شد که پدر شوهرم برداشت گفت اخه اون پدرش تحصیل کرده اس و فهمیده اس من به روی خودم نیاوردم گفتن عروس خانم پشت کنکوریه من فقط گفتم کاش بزارید کنکورشو بده بعد عقد کنید که بتونه جای خوبی قبول بشه به خدا از روی دلسوزی گفتم مادرشوهر سریع پرید وسط حرفمو و گفت ما عروس کارمند برامون مهم نیست مهم خانواده اشه اینو به خاطر این گفت که من فکر نکنم چون کارمندم از عروس جدیده بالا ترم ولی من واقعا منظورم اون نبود...

به خدا دیگه بریدم از بس دربارهی دارایی پدر دختره جلوم حرف زده و گفته به دامادش فلان میده و براش فلان کارو میکنه تقصیر من چیه که این وسط باید جور خانوادمو بکشم 

میدونم این حرفاش بالاخره روی شوهرمم تاثیر میزاره و اونم توقعاتش و مقایسه کردناش شروع میشه من شکر خدا تو زمینه شغلیم خیلی موفقم ولی این موفقعیتا اصلا به چشمشون نمیاد و فقط پول براشون مهمه 😞🥺😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

صبر کن فقط.یه جوری برینه تو کاسه شون که خودشون انگشت ب دهن بمونن..هنوز اولاشه شناختی ندارن ازش

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭

ببین ی مدت تحمل کن مطمئنم باش ی مدت بگذره اون براشون عادی میشه درضمن هر چی بی تفاوت باشی بدتر میسوزن و دیگه چیزی نمیکنم 

خود من وقتی رفتیم نامزدی برادرشوهرم جاریم از شهر دیگه بود واسه روز نامزدی سه نوع غذا درست کردن بعد پدرشوعرم صد بار گفت سه جور غذا فلان منم حساسیت نشون دادم متاسفانه دیگه هی میگفتن ولی بعد ی مدت دیگه کلا هیچی نمیگن بزار اون پدر تحصیل کرده جاریت دو بار ایراد از داماد بگیره میان دست چ پاتم ماچ میکنن

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی

شما ک شاغلی و موفقی باید خودت و از این حرفای سطحی بیاری بیرون 

بنظر مبرسه شرایط جدید باعث شده اعتماد بنفست بیاد پایین

دز صورتیکه جایگاه خود فرد مهمه 

اگه هم ب مادرتون توهین شده نباید سکوت کنین یا باید رابطه رو کم کنین باهاشون

اکثرامقایسه میکنن

خیلی کم برو و نظرهم نده اصلا

یروز همون عروس چوب میکنه...... 

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂