2737
2734
عنوان

من حالم خیلییی بده همش استرس دارم

110 بازدید | 16 پست

الان داشتم خبرمیخوندم میگفت تعداداتباع توکشورزیادشده مخصوصابعداومدن طالبان ماه گذشته تویکی ازشهرهای استان فارس300تازایمان بوده که فقط3تاش ایرانی.بعدحمله به شاه چراغ ودیدن این همه افغان توشهرزندگیم همش استرس دارم اگه طالب دستورحمله بده چیکارکنیم بچم چیزیش نشه حتی میترسم بزارم بره توکوچه😢😢😢😢😢

نذار بره کوچه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شدنیه؟بچم مدرسه میره خودم میبرمش دوستاش مسخرش میکنن مدرسه نزدیکمونه

اره کلا تو‌ کوچه بازی کردن تو این زمونه خطرداره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740

عزیزم اخبار و ... کمتر بخون . 

هنوز ن.ظ .ا .م سرجایش هست و خواهد بود . اگ خودشون بدونن براشون ضرر داره پرتشون میکنن بیرون . کلاه تو سفت بچسب ب بقیه چیزاهم فک نکن . الان همه رفتن شمال کیف و عشق میکنن تو سرصب ب چی فک میکنی

عزیزم اخبار و ... کمتر بخون .  هنوز ن.ظ .ا .م سرجایش هست و خواهد بود . اگ خودشون بدونن براشون ...

سرصبح وغیره نداره هرجامیرم هستن توبازار کوچه خیابون مدرسه اینقدزیادن که نگوچندروزپبش رفته بودم امامزاده خداشاهده یه لحظه فکرکردم توافغانستانم

ورامین

آها .منطقه خوبیه . مطمئن باش ی نفعی برا ایران داره وگرنه انقدم بی دروپیکر نیست ایران .و اینک وقتی سلبر.یدی میاد زن افغانی میگیره . خب کوچیکاشوم این حقوق به خودشون میدم بریزم ایران دیگ