2737
2734
عنوان

مستاجر یه دنده

140 بازدید | 10 پست

دو سال پیش که خودمون یه جا مستاجر بودیم‌ چون قرارداد تموم شده بود و صابخونه‌مون بهمون گفته بود تا دو سه ماه دیگه بشینید ما هم دو سه ماه به مستاجرمون وقت دادیم گفتیم بشین.بعدش یه ماه قبل از این که خودمون از خونه استیجاری بلند شیم به مستاجرمون گفتیم تو این یه ماه دنبال خونه بگرد تا ما زودتر بیاییم خونمون رو رنگ کنیم.مستاجره هم همش بهونه کرونا رو میگرفت درحالی که کرونا آخراش بود.بعد تا دقیقه ۹۰ موند تو خونه.آخر سر یه بلوک اون‌ور تر از بلوک ما خونه پیدا کرد و رفت .ما هم همینجور بدون رنگ کردن خونه اومدیم خونه‌مون ساکن شدیم‌.باز وضعیت حال خونمون یکم بهتره،یکم دیوارش سیاهه ولی نه خیلی زیاد‌.ولی وضعیت اتقاق خواب ها بدتر،یکی از اتاق خواب ها رو کاغذ دیواری زدن با میخ و منگنه فراوان و یه بخشیش هم با این رنگ‌هایی که رو دیوار شعار مینویسن رنگ کردن.اصلا تو این دنیا نمیشه به کسی خوبی کرد ما می‌تونستم همون دو سه ماه که قراردادشون تموم شده بود بلندشون کنیم،ولی گفتیم گناه دارند حالا که صابخونه ما به ما دو سه ماه وقت داده،ما هم بذاریم اینا دو سه ماه دیگه اینجا بشینند ولی اشتباه کردیم.همون موقع بلندشون نکردیم خونه رو رنگ کنیم.الان بعد از دو سال که اینجا نشستیم دیگه نمیشه رنگ کرد

براچی نشه رنگ کرد؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودتون خونه داشتین چرا رفتین مستاجری همین کارارو میکنید که دیگه به مستاجرینی که واقعا بی خانمانن رحم نمیکنید

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
کاغذ دیواری بزن،دو سه روزه انجام میشه

آخه بیشتری ها میگن رنگ خوبه،رنگ از مد نمیوفته،نمی‌دونم میخواستم ترکیبی بزنم ولی خونه‌مون ۷۵ متره .خودمون هم ۵ نفریم.وسایل هم زیاد.نمیشه وسایل‌ها رو جابه‌جا کرد

آخه خونه ۷۵ متره نمیشه وسایل رو جابه‌جا کرد

خوب هی جابجا کن

همه رو ببر تو اتاق باز بیار توحال

چاره ای نیس داداش من همینطوری رنگ کرد خونشو

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
خودتون خونه داشتین چرا رفتین مستاجری همین کارارو میکنید که دیگه به مستاجرینی که واقعا بی خانمانن رحم ...

خودمون واسه کار پدرم مجبور بودیم بریم مستاجری ،اگه کار پدرم به خونه نزدیک بود می‌رفتیم خونه خودمون .دو ساله پدرم بازنشسته شده ،اومدیم خونه‌ی خودمون

2738
خوب هی جابجا کن همه رو ببر تو اتاق باز بیار توحال چاره ای نیس داداش من همینطوری رنگ کرد خونشو

اخه ما تعداد‌مون زیاده وسایل ها رو ببریم تو اتاق‌ها دیگه واسه خودمون جا نیست

خودمون واسه کار پدرم مجبور بودیم بریم مستاجری ،اگه کار پدرم به خونه نزدیک بود می‌رفتیم خونه خودمون . ...

کلی گفتم منظورم تو نبودی به دل نگیر😉

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘