2752
2734

مادرشوهرم حقوق ۱۷ میلیونی پدرشوهر بدبختمو میگیره دریغ از هزار تومن برای ارامش روح شوهرش خرج کنه برای ازدواجمونم هیچی کار نکرد فقط یه پتو داد الانم ک بچه داریم هیچی اما جاری خودشیرینم ک کلی پشتشون حرف میزنه و سایشون و با تیر میزنه مدام هم میچره هم مادرشوهرم برای بچش چپ و راست لباس و دوچرخه و کفش اسکیت و هزار تا کوفت میگی ن خداشاهده تا الان یه تیشرت برای بچه من نگرفتن با اینکه میدونن شوهر من مریضه و هر ماه دارو و دکتر 😞

اما برادرشوهرم هم سالمه و هم نیاز مالی نداره خداروشکر اما فرق زیاد میزارن و من امشب دلم خیلی گرفت از کاراشون من نمیبخشم خدا هم نبخشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱۷ میلیون پدرشوهر بدبخت؟ اگ فوت شده ک اون پول برای مادرشوهره..چرا باید خرج پدرشوهر کنه؟ بعد روح پدر ...

نباید خرج بده براش با حقوق خودش؟؟؟؟سالگردش ک میشه میره جنگل کباب خوری اون بدبخت تا بود جانباز بود و درد وقتیم مرد با حقوقش تفریح و.... ینی هیچی از حقوقش سهم پدرشوهرم نیست؟؟؟؟تو هم لنگه مادرشوهر من پس🙄

باز واسه تو پتو گرفت واسه من یه قوری که سالها تو ویترینش بود بهم داد

جاریمم مث جاریه توئه خودشیرینه پشتشون صدتا فحششون میده جلوی روشون یه مامان مامانی میکنه که نگو.... ولشون کن گورباباشون مهم شوهرامونه😁

نباید خرج بده براش با حقوق خودش؟؟؟؟سالگردش ک میشه میره جنگل کباب خوری اون بدبخت تا بود جانباز بود و ...

نه جانم هیچ حقی نداره. اون حقوق کاملا قانونی حق اون خانم هست. هیچ جای قانون نوشته تشده برای روح شوهرت پول خرج کن.دوست داره اتیش بزنه به مال خودش

خدا رو شکر باز مثل مادرشوهرتم..همچی عروسی نیستم

باز واسه تو پتو گرفت واسه من یه قوری که سالها تو ویترینش بود بهم داد جاریمم مث جاریه توئه خودشیرینه ...

دقیقا شوهر من بیچاره مریضه دوقطبیه یکبار نمیگن تو چطوری تو چی میکشی تو چیزی لازم نداری در حالی ک میدونن بخاطر خلق و خوی مریضی شوهرم ممکنه دوماهم بیکار باشه دست خودش نیست 

نه جانم هیچ حقی نداره. اون حقوق کاملا قانونی حق اون خانم هست. هیچ جای قانون نوشته تشده برای روح شوهر ...

انشاالله شرایط من سرت بیاد یا سر بچه هات بیاد ک مطمعنم میاد قضاوت کنی خدا بیاره سرت ک بفهمی درد چیه الانم هری

2706