2752
2734

امروز داشتم حاضر میشدم که با دوست پسرم بریم یک هوایی بخوریم اون سنش از من کمتره تقریبا ۱۸ سالش رفتیم پارک کمی خوراکی خرید خوردم بعد اینکه دیدم یک دختر بهش سلام داد اینا باهم گرم گرفتن دیدم گرم گرفتن منم ناراحت شدم رفتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

هنوز خام بنظر میاین هردوتون

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 

چجوری میتونین با پسری ک از خودتون کوچیکتره رفیق شین والا من خودم شخصا حس مادربودن بهم دست میده تا رفیقش بشم😅😅😅😅

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

طرف شوهرش با سه تا بچه بهش خیانت می‌کنه، از دوست پسر چه انتظاری داری...

بیکاری درگیر می‌کنی خودتو..

بی خیال هر دوست پسری شو

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

تو هم سریع با یکی گرم میگرفتی 

اگ اونم ناراحت میشد بهش میگفتی و متوجه اشتباهش میشد

اگه عین خیالش نبود سریع کات میکردی

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 
ا پسر بچه ۱۸ ساله توقع وفا نداشته باش اون فقط یه بچه ستتتت بفهمم

حالا اگه دختر بود که ۲۰ تا صفحه پشت سرش چیده بودید

بچه ست برای مسئولیت زندگی و شوهر بودن،برای وفاداری کوچیک نیست،میفهمه

گاو که نیست

به نظرت غیرت واقعی این نیست؟لعنت هم به این هم به اون که میگید این نیست
2706