2752
2734

من بار دومه ازش خیانت دیدم

اقدام به طلاق کردم دارم تموم میکنم

باورتون نمیشه از ۱۰ نفر ۹ نفر میگن طلاق نگیر پشیمون میشی

اصلا درکشون نمیکنم بابا مگه بدتر از خیانتم وجود داره؟مگه بعد طلاق آب و نون خالی بهتر از این زندگی کوفتی نیس؟

من بشدت حالم بده هروز زیر سرم هستم

کسی درکم نمیکنه

اونا عزت نفس ندارن عزیزم توجه نکن به حرفاشوم

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینا کلا با طلاق مشکل دارن

و میخان همه مث خودشون ب خفت و خاری‌زندگی سگیشونو‌ بگزرونن

منم مث توام دارم جدا میشم

همه میگن بساااز‌ اولشه آدم میشه  

"‏ برنده ها تَمرين ميكنن بازنده ها شِكايت"!

فازشون اینه  فقط تو زندگی سایه مرد براشون مهمه. حالا معتاد یا کتک زن فرق نداره. امروز تو یه تاپیک خانمه با افتخار نوشته شوهرم میگه ازت هیچ توقعی ندارم فقط هی بچه بیار. منم دارم خانومی میکنم  و وظیفم فقط همینه..‌ خب همچین دیدگاهی که خودشو ماشین تولید میبینه توقع داری خیانت براش عیب و عار باشه؟

همین اللنش شوهر نکبتم نمیزاره برم خونه پدرم میگه تموم کنیم بعد برو نمیدونی حالم چقد خرابه درو دیو ...

خیانتش چ جوری بود ببخش میپرسم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
اینا کلا با طلاق مشکل دارن و میخان همه مث خودشون ب خفت و خاری‌زندگی سگیشونو‌ بگزرونن منم مث توا ...

آدم نمیشه عزیزم

ماداریم میسوزیم

من با کلی مدرک از خیانتش بازم بخاطر بچم شکایت نکردم گفتم دختر بچس بزار بعد من همه نگن باباش عیاشه

دارم توافقی جدا میشم ولی تو خونه نکبتی اینم 

نمیزاره برم

فازشون اینه  فقط تو زندگی سایه مرد براشون مهمه. حالا معتاد یا کتک زن فرق نداره. امروز تو یه تاپ ...

بخدا هزار آرزو و هدف رو وقتی ازدواج کردم به گور بردم باخودم

خوشحالم که دارم از همچین مردی جدا میشم

تا ته تهشبرو مث زنوشوهر

اوه حق داری عزیزم.بهترین ها از این به بعد برات باشه.چقد وقیحه ک با این کارش بازم میتونه تو چشم شما نگاه کنه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
بخدا هزار آرزو و هدف رو وقتی ازدواج کردم به گور بردم باخودم خوشحالم که دارم از همچین مردی جدا میشم

خوب میکنی الان ولش کنی. بهتر از  اینه سر پیری هم خیانت کنه حرمتت بشکنه.  با چسب دوقلو که وصلتون نکردن به هم. انگار یه غذا امتحان کردی خوشت نیومد بندازش تو سطل. والا.

2706