2752
2734
عنوان

آیا من بدبینم؟

61 بازدید | 16 پست

بچه ها ما هر سه ماه یک بار دو، سه روز میریم شهرستان خونه مادر شوهر ولی ی روز که میگذره مادرشوهر ازم سوال میکنه  فردا هم هستید؟ میگم بله بعد پس فردا که شد میگه شب میخواید راه بیوفتید؟ منم میگم نه عصر راه میوفتیم و میگه انشا الله و من حس میکنم این جوری میگه که زودتر برگردیم به نظر شما من بدبینم؟ 

من کاربر هفت ساله هستم ولی امروز تعلیق شدم و دلیلش را  هم نمیدونم باشد که همگی رستگار شویم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مادرجونم عروساش میومدن خونش تازه توی یک شهرم بودیم ۱۰روزمیموندن یابیشتر مادرجونم نمیگفت هستین یا میر ...

مادر جونت شعور داره عزیزم 

من کاربر هفت ساله هستم ولی امروز تعلیق شدم و دلیلش را  هم نمیدونم باشد که همگی رستگار شویم   
احتمالا بدبین هستی

اگر خودت جایی بری و صاحب خونه هر روز  آمار بگیره کی میخوای برگردی ناراحت نمیشی واقعا؟ 

اگر خودت جایی بری و صاحب خونه هر روز  آمار بگیره کی میخوای برگردی ناراحت نمیشی واقعا؟&nbs ...

نمیدونم

بستگی به طرف داره

اما بنظرم ساده هستن ایشون و راحت. البته خودتون بهتر میدونید