2733
2739

من دوتا دختر دارم یکی نزدیک ۱ سال و یکی نزدیک ۴ سال. خیلی وقتم برای خودم و زندگیم کم شده و حوصلم هم کم شده. از طرفی پایان نامه و مسائل درسیمو هم باید تو خونه انجام بدم. خیلی روحیم بده نمیدونم چیکار کنم حالم بهتر بشه

شما چی کار میکنید؟ از کسی کمک میگیرید؟ پرستار میگیرید؟ بچه رو می‌فرستید مهد؟  چجوری وقت برای خودتون و کارتون پیدا میکنید

منو چی میگی پسرام یک سال باهم فرق دارن ۴ و ۳

سومی تو راهه

پایان نامه دارم کار خونه و….

هیچ کس هم نیست جز همسرم کمک کنه

همیشه هم در حال دویدنم

به آرزوهام قول رسیدن دادم…با وجود تمام سختی هام برای زندگیم تلاش میکنم و میخوام در آینده پسرام به وجود مامانشون افتخار کنن❤️

ولی احتمالا از سال دیگه پسرام رو بفرستم مهد 

سومی پیشم بمونه 

به آرزوهام قول رسیدن دادم…با وجود تمام سختی هام برای زندگیم تلاش میکنم و میخوام در آینده پسرام به وجود مامانشون افتخار کنن❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه های شماهم دعوا میکنن باهم؟

خیلییییییییی

من مدام در حال جدا کردنشونم

منو چی میگی پسرام یک سال باهم فرق دارن ۴ و ۳ سومی تو راهه پایان نامه دارم کار خونه و…. هیچ کس هم ...

سخته واقعا

حوصلت خوبه؟؟؟ دعواشون نمیکنی؟ واسشون وقت میذاری؟

من خیلی عذاب وجدان میگیرم

سخته واقعا حوصلت خوبه؟؟؟ دعواشون نمیکنی؟ واسشون وقت میذاری؟ من خیلی عذاب وجدان میگیرم

خیلی سختهههه

خیلی سعی میکنم دعواشون نکنم ولی یه وقتا از کوره درمیرم

کلاس ثبت نام کردم و میبرمشون پارک انرژی شون تخلیه میشه 

آروم تر شدن

2738
منم دوتا دارم پسر انگار خون باباشون را طلب دارن ازهم.همش در حال کشتی ولگد زدن

پسرها همینن همش درحال جنگن