2733
2734
عنوان

زبان روسی

265 بازدید | 17 پست

سلام دوستان خوبید

ببخشید کسی اطلاعی درمورد زبان روسی داره؟ بنطرتون ارزش خوندن داره؟ بازار کارش چطوره

بنظرتون دانشگاه ش که مازندران هست چطوره؟🤦🏻‍♀️

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

کلا این روزا بازا‌ر‌ روابط ایران و روسیه گرمه

هرچقدر این روابط گسترش پیدا کنه ، صادرات و واردات بیشتر میشه و به‌تبع شرکت های بیشتری نیاز به نیروی مترجم روسی‌ دارن

از چه نظر ؟ کدوم دانشگاه ها تدریس میکنن؟

اینده اقتصادی برا چین هست پس بهترین زبان همون چینیه دانشگاهو نمیدونم سرچ کنی میاره برات

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
زبان روسی مازندران؟ خیلی جالبه😀 من بودم میرفتم. سلیقه ایه. من عاشق زبانم و عاشق شمال.

اره خیلی جالبه ،بهش علاقه دارم ولی خب انقدر گفتن بدرد نمیخوره یه رشته دیگه انتخاب کن زبان رو بیرون دانشگاه هم میتونی بری که دو دل شدم 💔💔💔

2740
اره خیلی جالبه ،بهش علاقه دارم ولی خب انقدر گفتن بدرد نمیخوره یه رشته دیگه انتخاب کن زبان رو بیرون د ...

اخه الان که فقط پزشکی پیرا حسابداری کامپیوتر کار دارن. بجز اینا دیگه چی خوبه :/ همه که نمی شه فقط اینا رو بخونن

اخه الان که فقط پزشکی پیرا حسابداری کامپیوتر کار دارن. بجز اینا دیگه چی خوبه :/ همه که نمی شه فقط ای ...

🥲اره واقعا

کلا خانواده من جزو اون دسته ها هیتند تنوع و رشته و راه های جدید رو نمیپسندن😂😅

2706