2733
2734

زایمان زایمانه اصلاب نوعش نیس فقط فرقش توی هفته های اخرزایمان ک طبیعی بایدوایسی اماسز۳۸هفته برمیدارن

دوستای گلم لطفابرای شادی برادرم امیرحسین ی فاتحه میخونین 🙏آغازقصه او۱۳۷۸/۱۱/۲۴آغازغصه ما۱۴۰۲/۰۵/۱۷🖤🖤🖤😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زایمان زایمانه اصلاب نوعش نیس فقط فرقش توی هفته های اخرزایمان ک طبیعی بایدوایسی اماسز۳۸هفته برمیدارن

جوابت ربطى به سوال من نداشت!!!

ميدونم سزارين ٣٨ هفته اس

طبيعى ٤٠

ميخواستم ببينم اين برنامه هايى كه زمان زايمان رو بر اساس تاريخ آخرين پريودت بهت ميگن زمان زايمان طبيعى رو ميگن يا سزارين

2731
جوابت ربطى به سوال من نداشت!!! ميدونم سزارين ٣٨ هفته اس طبيعى ٤٠ ميخواستم ببينم اين برن ...

طبق تجربه گفتم میگن گهواره خوبه

دوستای گلم لطفابرای شادی برادرم امیرحسین ی فاتحه میخونین 🙏آغازقصه او۱۳۷۸/۱۱/۲۴آغازغصه ما۱۴۰۲/۰۵/۱۷🖤🖤🖤😭😭😭
جوابت ربطى به سوال من نداشت!!! ميدونم سزارين ٣٨ هفته اس طبيعى ٤٠ ميخواستم ببينم اين برن ...

طبیعی

2740
پس دو هفته از اون چيزى كه ميگه بايد بيايم عقب

خیلی قانون مشخصی ک نداره

من خودم ۳۹ هفته تمام سزارین شدم

یکی هم میبینی ۴۲ هفته طبیعی زایمان میکنه

تاریخش تقریبی هست

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️