2733
2739
عنوان

۸ روز بعد قرص اورژانسی پریود شدم الان دیگه یعنی باردار نیستم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2234 بازدید | 29 پست
عزیزم اگه قرص خورده باشی و سر موعود پریود شی ولی کم باشهه بازم اثرات قرصه؟

اره عزیزم نگران نباش

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیروز که پریود شدم زیاد بود و همراه با دل درد طرف ظهر کمتر شد و رنگش روشن تر شد یکمی به صورتی میخ ...

نه عزیزم پری سدی.نگران نباش

2728
مرسی عزیزم . شمام همینطوری بودید ؟

خواهش میکنم.اره عزیزم کلا اورژانسی پری رو بهم میریزه.کم و زیاد میکنه

شما باردار بودید؟؟؟

منکه تا الان چهار باره که پریود شدم و سه ماه از اخرین رابطم میگذره و بی بی چکام همش منفی بودن دیگه مطمعن شدم باردار نیستم نرفتم ازمایش بدم اخرین بی بی چکمم همین ی هفته پیش بود 

منکه تا الان چهار باره که پریود شدم و سه ماه از اخرین رابطم میگذره و بی بی چکام همش منفی بودن دیگه م ...

منم سر موعود شدم بعد از ۷ روز ا قرص اورژانسی اولش شدید بود خونریزیم لخته ام اومد دل دردم داشتم ولی سمت ظهر کم شد رنگشم کمرنگ شد بنظرتون بازم باردارم یا نه؟

منم سر موعود شدم بعد از ۷ روز ا قرص اورژانسی اولش شدید بود خونریزیم لخته ام اومد دل دردم داشتم ولی س ...

به جز این ی بار دیگه پریود شدی یا نه؟؟ 

ولی نه خیالت راحت باردار نیستی چون قرص اورژانسی مثل دینامیت تو بدنت عمل میکنه اگر بین 3 تا 14روز بعد از قرص اورژانسی پریود شدی ینی باردار نیستی و اینکه ی تست بی بی چک هم بده خیالت راحت بشه من نزدیک 10تا بی بی چک زدم همشون هم منفی 

من شیش روز بعد قرص پربود شدم که خیلی کمتر بود و رنگش روبه مشکی بود و تا الانم پریودیم کمه ولی رنگش دیگه مشکی نیست خیالت راحت باشه نیستی

2740
به جز این ی بار دیگه پریود شدی یا نه؟؟  ولی نه خیالت راحت باردار نیستی چون قرص اورژانسی مثل دی ...

بار اولمه اورژانسی خوردم بعد ۷ روز پری شدم ولی روز اول خونریزی  داشتم شدید لخته داشتم سمت ظهر کمتر شد تا الان که کمه 

بار اولمه اورژانسی خوردم بعد ۷ روز پری شدم ولی روز اول خونریزی  داشتم شدید لخته داشتم سمت ظهر ک ...

خیالت راحت باشه باردار نیستی من همین صبح هم رفتم بی بی چک زدم بازم منفی

حالتو درک میکنم چون خودم ی مدت دیوونه بودم الان نه ی چند وقت دیگه تست بزن چون خودت با چشم خودت بببنی منفیه خیالت راحت میشه

من بچه اولم بی بی چک زدم دوتا خط خیلی پررنگ افتاد بعد رفتم سونوگرافی گفت یک ماهشه تا الان ده تا بی بی چک هم هست زدم اونم مارکای مختلف خداقل یکیش باید ی هاله مینداخت یا نه

نترس حامله نیستی خونریزی کمت هم بخاطره قرصه است بهم ریخته بدنتو مثل من که بعد سه ماه هنوزم نامرتبه پریودیم خونریزیم از هفت روز شده پنج روز