2737
2734

دوتا ماهی دارم دوماه خریدمشون دو روز پیش ۲۰تا بچه به دنیا آوردن امروز شوهرم براشون آکواریوم ساخت حسابی بهشون میرسه خودمون ۹ساله بچه دار نمیشیم امروز گفت ما برا بچه ماهی اینهمه. ذوق داریم اینهمه خوشحال شدیم به همه گفتیم اگه خودمون بچه دار بشیم براش چیکار میکنیم چقد دلم گرفت

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭

اینقد قربون صدقشون میرم شوهرم از سرکار زنگ میزنه حالشونو میپرسه 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دلم لرزید برات عزییییزم

الهی به حق حضرت علی اصغر تا آخر امسال مامان شی 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
2740

الهی به دعای اون زبون بسته ها که اینهمه مراقبشونین خدا دامنتو سبز کنه

شما روح ندارید بلکه روحی هستید که جسم دارید👻 بدترین احساس دنیا اینه که، ندونی باید صبر کنی یا بیخیال شی🥺دارای مقام ۶ بار ترکیدن کاربری👸🏆

سلام جانم نذر حضرت عباس کن ک اگر بچه دار شدی ان‌شاءالله شب شهادت حضرت براش شله زرد بپزی حالا میتونی ۱۰ یا۲۰ کاسه هم باشه

اگر پسر شد دوس داشتی اسمش یا بذار ابوالفضل یا عباس

خیلی ها دیدم نتیجه گرفتن ان‌شاءالله شماهم نتیجه میگیری😘😘😘😘😘😘

میشه لطفا برای شفاوسلامتی مامانم خیلی حالش بده😭 😭و برگشت عشقم که باهاش ازدواج کنم اول اسمشm هست ۳حمد بخوونی مرررسی😍😘😍😘😍
حرف بدی نزده به دل نگیر خوب دلش میخواد درکش کن

اصلا به دل نگرفتم فقط شرمندم😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اولین ماهی عید رو که مامانم اینا برام آوردن خیلی ازش مراقبت کردم اصلا جایی نمیموندم که ماهی آبش کثیف میشه یا بی غذا می مونه 

یه بار یه اتفاقی افتاد نتونستم چند روز برم خونه در کمال ناباوری رفتم دیدم ماهیم مرده 😢 

ولی خدا یه بهترشو تو دلم گذاشته بود و باردار بودم

الهی خدا به حق همین ماه یه نی نی خوشگل بهتون بده    

انشالا خاهرم😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706