2737
2734
عنوان

دیر خوابیدن فرزند

192 بازدید | 27 پست

سلام به دوستان عزیز 

من یک پسر ۱۱ ساله و یک دختر ۵ ساله دارم 

مشکلم اینه که شبها هر کاری میکنم که زودتر بخوابن، بازم دیر می‌خوابند. ساعت ۱۱ به بعد 

هر کاری کردم که زود بخوابن اما بازم نشده...

میترسم رشدشون مشکل پیدا کنه...

پسرم رشدش زیاد خوب نیست 

از صبح تا شب هم با هم بحث و جدل دارن

ممنون میشم راهکار بدید برای هر دو مشکلم....

در تربیت فرزندان ، زیر کارهای درست شان خط بکشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معمولا این ساعت خاموشی بزنین یه چند وقت اینکارو بکنین و باهاشون بخوابین تا عادت کنن بعدش اگه دوس داشتین بیدار بمونین

این عادت باید از بچگی شکل بگیره الان خیلی سخت میشه موقع مدارس بهتر میشه مدیریت کرد صبح زود بیدارشون کنین تا شب زود بخوابن

الان اگه ما هم بیدار بمونیم دخترم ساعت ۱۰ مست خوابه

از ساعت ۱۰‌ به بعد لامپارو کم کن 

چای و نوشابه از عصر به بعد بهشون نده 

صبحا زود ببدارشون کن 

اگه عادت به خواب روز دادن بین ساعت ۱۲ تا ۲ باشه بعد اون نذار بخوابن 

عصرا ببرشون بیرون خسته بشن پسدتو کلاس بفرست 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2740
قرص خواب رو به مرد ۵۰ ساله تجویز نمیکنن به خاطر عوارضش اون وقت میگی به بچه ی ۱۰ و ۵ ساله بده؟

اینجا به نوزاد و بچه شیرخواره استامینوفن تجویز میکنن واسه خوابیدن 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
معمولا این ساعت خاموشی بزنین یه چند وقت اینکارو بکنین و باهاشون بخوابین تا عادت کنن بعدش اگه دوس داش ...

بله نشده متاسفانه 

از همون بچگی‌شون هم همین مشکل و داشتم 

در تربیت فرزندان ، زیر کارهای درست شان خط بکشیم
قرص خواب رو به مرد ۵۰ ساله تجویز نمیکنن به خاطر عوارضش اون وقت میگی به بچه ی ۱۰ و ۵ ساله بده؟

آره بده چه اشکالی داره

دکتر رو ولش کن 

به عقل خودت رجوع کن 

یکی دو شب قرص خواب بهشون بدی اوکی میشه خوابشون

2706