2777
2789
عنوان

کاردانی مامایی

156 بازدید | 8 پست

بچه بومی سیستانم

میخوام کاردانی مامایی بدون کنکور و با سوابق  شرکت کنم.

بعد چند برابر ظرفیت میگیرن؟مصاحبه داره چجوریه راهنمایی کنید منو

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

امضا چی میگه 

قسم یاد میکنم دیگ حرف جیز نزنم ک تعلیق نشم 🤧 شدم مث ۴۰ ساله ها . فحشمم بدی میخندم . آینه آینه 🥲 تازه شم اینقد حرص میخوری خودت خشک میشیا عه چیزه یعنی شیرت منظورم بود ‌ 😪آخه چرا حرص چرا داعوا  تا وقتی میتونیم با خنده و شوخی همو بزنیم شقه کنیم😔😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میشه بگین شرایط بدون کنکور چطوره؟  منظورتون از سوابق تحصیلی چیه؟

بعضی استانها داره گلم

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
امضا چی میگه 

امضام اینو میگه سوال الانم برای خودم نبود

عزیزم میشه بگین شرایط بدون کنکور چطوره؟  منظورتون از سوابق تحصیلی چیه؟

بله