2733
2739
عنوان

پیام نوری ها بیان لطفا ضروریه

48 بازدید | 5 پست

دوستان من میخوام امسال ثبت نام کنم واسه رشته روانشناسی بدون کنکور.ولی الان تو سایت سنجش گذاشتن واسه ثبت نام بدون کنکور پیام نور باید ۱۵۰ انتخاب رشته کنیم الان من گیج شدم اونی که من میخوام با اونی که الان گذاشتن فرق میکنه یا هر دو یکیه؟

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه برای ثبت نام بدون کنکور حضوری دانشگاه نباید ثبت نام کنی؟

واسه پیام نور غیر حضوریه

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش
2731
مهلتش تا کی هست؟ 

تا ۹شهریور کسی جوابمو نمیدونه؟ من اگه بخوام رشته مورد علاقمو ثبت نام کنم باید انتخاب رشته کنم؟