2733
2734

دیشب بحث خیلی بدی کردیم و حرف های خیلی بدی بهم زد. امروزم قهریم از طرفی امروز تولدش بود برای اولین باره که براش تولد نگرفتم حتی بهش تبریکم نگفتم چون تا الان انقدر بددهنی نکرده بود .دخترم میگفت مامان برای بابا تولد نمیگیریم. به نظرتون چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگیر دشمنت که نیست شوهرته بلاخره بین هر زن و شوهری بحث پیش میاد 

سعی کن کاری کنی که دیگه بددهنی نکنه 

بعد از مصموم شدن؛ معده غذاهای جدید و سالم رو پس می‌زنه. آدمم همینطوریه وقتی یه تصویر قشنگ از آدمایی که دوسشون داشته واسش خراب می‌شه و آدما رو آروم رهاشون می‌کنه و می‌ره.                                                        اینجوری نیست که باز با یه سریا شروع کنه. دیگه حال و حوصله‌ی اینو نداره که بخواد خودشو ثابت کنه. باز با آدمای جدیدی بره و عقاید و علایقشو بگه. دیگه حال و حوصله‌ی اینکه با آدمای جدید خاطره بسازه رو نداره و اینا یه سری حقایق غیر قابل انکاره
2738
خودت میدونی آیا لیاقت داره یا نه از روی اعصابانیت حرفی زده یا کلا بدجنسه .... تولد بگیری شاید شرمنده ...

لیاقت داره خوبیهای زیادی هم داره منم مقصر بودم اما اونم دیگه خیلی شلوغش کرد نمیدونم موندم فکر نکنه داد و بیدادایی که کرد و بددهنی هاش برام هیچی نبوده

بگیر دشمنت که نیست شوهرته بلاخره بین هر زن و شوهری بحث پیش میاد  سعی کن کاری کنی که دیگه بددهن ...

مشکل همینه که نمیشه بعضی کارهاش خیلی ناراحت و عصبیم میکنه اونم هیچ وقت قبول نمیکنه و بدتر از من عصبانی میشه و....

مثلا دیشب اومدیم صحبت کنیم که دعوا شد منطق حرف زدن ندارن بعضی مردها

میفهمم ولی بلاخره اشتی میکنید

نمیدونم من بودم میگرفتم

همسرم و گل دختر تو دلیم تمام دنیای من...😍💞تا ابد متعهد به قلب اقایM♥️